arrow_left_blue_2

Viešoji kalba ir susirinkimai

APIE

Viešoji kalba ir susirinkimai

Viešoji kalba ir susirinkimai – tai, kas dažnam palieka, deja, labai nevienareikšmiškus įspūdžius. Beprasmis, neefektyvus susirinkimas, kaip ir nevykusi, neapgalvota, neatsakingai paruošta ir pasakyta viešoji kalba, ilgam ir stipriai įsirėžia į klausytojų, dalyvių atmintį. Tuo labiau – nesukuria norimo efekto ir rezultato, kuriam viešoji kalba ir susirinkimai buvo skirti. Taigi viešoji kalba ir susirinkimai – iš esmės puikūs įrankiai, kurie, naudojami netinkamai, gal pridaryti daugiau žalos nei atnešti naudos.
Pagrindinė bėda, su kuria „susiduria“ dažna viešoji kalba ir susirinkimai – pasiruošimo stoka arba žinių, kaip pasiruošti, stoka. Kitaip tariant, netinkamas pasiruošimas. Norint tinkamai pasiruošti, svarbu apgalvoti tiek viešosios kalbos, tiek susirinkimo eigą, trukmę, atsižvelgti į auditoriją ir dalyvius, aiškiai suprasti ir „nepamesti“ susirinkimo, pristatymo ar viešosios kalbos tikslo. Geroji žinia ta, kad, turint informacijos, tinkamų įrankių bei praktikuojantis, tiek viešųjų kalbų sakymo, tiek pristatymų, susirinkimų vedimo įgūdžius galima ištobulinti ir lengvai pasiekti tuos rezultatus ir tikslus, kuriems viešoji kalba ar susirinkimas skirtas.

Apie ką tai?
Šios grupės mokymai apima susirinkimų vedimo, fasilitavimo, viešosios kalbos temas.

Kodėl GRAND PARTNERS?
GRAND PARTNERS sukurtos metodikos yra nuolat tobulinamos ir pritaikomos prie dirbančiųjų poreikių, aktualijų. Tai reiškia, kad jas galima operatyviai taikyti darbe, neturint ypatingo teorinio pasiruošimo. Visuose GRAND PARTNERS mokymuose daug dėmesio skiriama praktikai, dalyviai gauna specialistų ir kolegų objektyvų grįžtamąjį ryšį, kuriuo remdamiesi, iš karto gali koreguoti savo bandymus ir mėginti dar kartą.
Siekiame prisidėti prie realių teigiamų pokyčių Klientų organizacijose, tad mūsų organizuojamuose mokymuose darbą auditorijose papildo elektroninės mokymų priemonės: dalis praktinių užduočių, teikiamų po mokymų, yra perkeltos į elektroninę erdvę. Taip užtikriname tęstinumą, mat šios srities mokymuose itin svarbu įgytas žinias ir įrankius kuo aktyviau taikyti praktikoje, kuo dažniau išmėginti savo jėgas simuliacijose ar realiose situacijose.

Mes žinome, kaip pagreitinti
vadovų ir jų komandų
kelią į sėkmę!
Shopping Cart
Scroll to Top