Asmeninio efektyvumo didinimas

Kodėl turėdami 24 val. per parą, gyvendami toje pačioje šalyje, dirbdami panašų darbą ir net turėdami panašius pomėgius, skirtingi žmonės pasiekia skirtingų rezultatų? Mūsų atsakymas – asmeninio efektyvumo didinimas.

Iš tiesų, mes gimstame skirtingi. Vienam aštrus protas leis suprasti tam tikrą užduotį dvigubai greičiau nei kitam. Natūralu, kad jis ją atliks greičiau ir jam liks laiko kitam darbui ar laisvalaikiui. Tam tikro kūno sudėjimo žmogui bus lengviau įveikti maratoną nei tam, kuris turi tik didžiulį norą tai padaryti. Ir vis dėlto – ne viską lemia prigimtis.

Asmeninio efektyvumo didinimas

Praktinės įžvalgos

Per ilgametę darbo su vadovais ir specialistais praktiką, pastebime, kad bus valdo įpročiai. Pavyzdžiui, kompetentingi vadovai iš esmės nesutaria, nes abu yra įpratę tam tikroje situacijoje elgtis skirtingai. Dažnu atveju, abu neturi jokio logiško paaiškinimo, kodėl būtent tas būdas yra efektyvesnis. Jie tiesiog taip įpratę! Vien jau šis suvokimas sąmoningam asmeniui yra didžiulė vertė. Jis supranta, kad jo būdas nėra vienintelis, todėl tampa lengviau priimti ir kitus variantus.

Gera žinia – daugumą įpročių įmanoma pakeisti. Jei iki šiol tam tikrus darbus darydavome, gavę žinią, kad vėluojame, juos tinkamai suplanavus, galima sutaupyti  bent jau nervus (kolegos taip pat!). Jei iki šiol nemalonus susitikimas neleisdavo miegoti net savaitę, galima pakeisti savo mastymą į konstruktyvesnį bei imtis konkrečių veiksmų, kaip sumažinti įtampą, kol ji dar neužvaldė mūsų gyvenimo.

Ribojantys įsitikinimai bei nuostatos, paveldėti ar susiformavę įpročiai trukdo sukurti tikrąjį proveržį. Tačiau kartais pakanka vien suvokti, jog jie egzistuoja ir pokytis prasideda netgi savaime. Asmeninio efektyvumo didinimas – tai sprendimas, padedantis tuos pokyčius pagreitinti.

Kodėl Grand Partners

Mes tikime, kad mūsų potencialas yra mūsų rankose. Esant tinkamam nusiteikimui ir dirbant tinkamą linkme, rezultatai vis vien bus. GRAND PARTNERS konsultantai valdo įrankius, padedančius Klientams išsikelti ambicingus, tačiau realistiškus tikslus. Todėl mūsų asmeninio efektyvumo didinimo programos duoda realius vaisius.

Sertifikuoti „Mindfulness“, „Getting Things Done“ ir kitų pasaulyje pripažinimo sulaukusių metodikų treneriai padeda pačiu trumpiausiu kelių pasiekti tai, apie ką svajojote – per tą patį laiką padaryti daugiau/greičiau/geriau/kokybiškiau/džiaugsmingiau/…

Asmeninio efektyvumo didinimo autorinės programos (pvz. „Less is More™“) atskleidžia dalyviams naujus, dar nematytus būdus padidinti savo asmeninį efektyvumą ir produktyvumą.

Asmeninio efektyvumo didinimas – tai sritis, kuri bus naudinga bet kuriam susidomėjusiam, nes rezervą tobulėti turime visi!

Turite klausimų?
Reikia patarimo?

Norėjau labai pasidžiaugti įvykusiais mokymais, kuriuos vedė Lina Preikšienė. Jūsų rekomendacija puiki. Sužavėjo profesionalumas, patirtis ir ypatingas lankstumas, prisiderinant prie mūsų poreikių.

Rasa Trybienė
UAB „Garant“