HIGH PERFORMANCE TEAMS® sistemos diegimas

Tai komandos stiprinimo ir komandinio darbo skatinimo sistema, dar vadinama „Komandos kompasu“, skirta sutelkti komandą kartu siekti didesnių rezultatų. Programa tinka visoms komandoms, tačiau dažniausiai į tai investuoja pažangiausios organizacijos, kurioms rūpi ne tik pasiekti rezultatą, bet ir kaip tai bus padaryta. Tai puiki alternatyva komandos formavimo renginiams. Pridėtinė vertė – sistemiškumas, tęstinumas ir konkretūs sprendimai bei susitarimai, kaip komanda dirbs ir sieks tikslų.

Kada gali prireikti

  • Labai aktualu, kai komandą sudaro stiprūs specialistai, tarp kurių kyla nesutarimų dėl tam tikrų užduočių įgyvendinimo, nes kiekvienas turi savo viziją, kaip reikia dirbti;
  • Ypač naudinga ilgai kartu dirbančioms komandoms, kurioms reikia naujo įkvėpimo.

Nauda organizacijai

  • Tai būdas iš tiesų sutelkti komandą sisteminiam tikslų įgyvendinimui „maksimaliomis apsukomis“, nes tai daug daugiau nei smagiai praleistas laikas. Tai sprendimai ir įrankiai, kurie padeda komandai dirbti viena linkme, ilgą laiką kartu siekiant bendrų organizacijos tikslų.
  • Tai didelė investicija į darbuotojų gerovę, nes darbuotojai susitaria ne tik ką darys, bet ir kaip. Atsiranda bendro tikslo ir didesnės prasmės jausmas, kuris dažniausiai ir yra įvardijamas kaip vienas pagrindinių motyvatorių.

Atsiliepimai

Rekomenduočiau šį produktą, ypatingai, jei įmonė plečiasi ar ne viskas eina pagal planą. Didžiausia vertė mūsų komandai, manau, buvo atviras pasisakymas apie matomas problemas, įsiklausymas į kitus komandos narius. Taip pat esminių spragų išsigryninimas, nes esame jauna, besikurianti įmonė, siekianti greitai užaugti, tai labai svarbu buvo nusistatyti prioritetus.

Vaida Angelė Kamienė
UAB „RNDV Industries“

Turite klausimų?
Reikia patarimo?

I’m really thankful to Grand Partners and Raman Gaiduk personally for comprehensive and fascinating program. They managed not only to fit extensive set of topics into just six training days but also to pick most relevant ones for Epam context. All considered areas are extremely important today for our Company to growth and success. There was enough practice to imprint theoretical knowledge and very strong team building components. I also appreciate ease of learning process and funny but relevant examples from Raman’s experience.

Maxim Malets
„EPAM Systems“