HIGH PERFORMANCE TEAMS® sistemos diegimas

Tai komandos stiprinimo ir komandinio darbo skatinimo sistema, dar vadinama „Komandos kompasu“, skirta sutelkti komandą kartu siekti didesnių rezultatų. Programa tinka visoms komandoms, tačiau dažniausiai į tai investuoja pažangiausios organizacijos, kurioms rūpi ne tik pasiekti rezultatą, bet ir kaip tai bus padaryta. Tai puiki alternatyva komandos formavimo renginiams. Pridėtinė vertė – sistemiškumas, tęstinumas ir konkretūs sprendimai bei susitarimai, kaip komanda dirbs ir sieks tikslų.

Kada gali prireikti

  • Labai aktualu, kai komandą sudaro stiprūs specialistai, tarp kurių kyla nesutarimų dėl tam tikrų užduočių įgyvendinimo, nes kiekvienas turi savo viziją, kaip reikia dirbti;
  • Ypač naudinga ilgai kartu dirbančioms komandoms, kurioms reikia naujo įkvėpimo.

Nauda organizacijai

  • Tai būdas iš tiesų sutelkti komandą sisteminiam tikslų įgyvendinimui „maksimaliomis apsukomis“, nes tai daug daugiau nei smagiai praleistas laikas. Tai sprendimai ir įrankiai, kurie padeda komandai dirbti viena linkme, ilgą laiką kartu siekiant bendrų organizacijos tikslų.
  • Tai didelė investicija į darbuotojų gerovę, nes darbuotojai susitaria ne tik ką darys, bet ir kaip. Atsiranda bendro tikslo ir didesnės prasmės jausmas, kuris dažniausiai ir yra įvardijamas kaip vienas pagrindinių motyvatorių.

Turite klausimų?
Reikia patarimo?

Džiaugiuosi tokiais mokymais, galima drąsiai reikšti savo nuomonę, buvo atsakyta ir paaiškinta, kaip elgtis skirtingose situacijose.

Inga Žlibinaitė
UAB „Palink“