Komanda hibridinio darbo modelio kontekste

Bendradarbiavimas tiesioginėje komandoje per pandemiją sustiprėjo, tačiau tarp skirtingų komandų jo ženkliai sumažėjo, todėl įmonės tapo dar sunkiau siekti bendrų tikslų, išvengti nesusipratimų. Dirbant hibridinėje darbo aplinkoje būtina peržiūrėti ir iš naujo susitarti, kaip komanda generuoja idėjas būdami fiziškai kartu, kaip įtraukia dirbančius nuotoliniu būdu, kaip linksminasi bei mini įvairias progas kartu bei per nuotolį, kaip užtikrina, kad tai, kas buvo sutarta biure, būtų visų atlikta per sutartą laiką per nuotolį.

HIGH PERFORMANCE TEAMS® sistemos diegimas

Tai komandos stiprinimo ir komandinio darbo skatinimo sistema, dar vadinama „Komandos kompasu“, skirta sutelkti komandą kartu siekti didesnių rezultatų. Programa tinka visoms komandoms, tačiau dažniausiai į tai investuoja pažangiausios organizacijos, kurioms rūpi ne tik pasiekti rezultatą, bet ir kaip tai bus padaryta. Tai puiki alternatyva komandos formavimo renginiams. Pridėtinė vertė – sistemiškumas, tęstinumas ir konkretūs sprendimai bei susitarimai, kaip komanda dirbs ir sieks tikslų.

Kada gali prireikti

  • Labai aktualu, kai komandą sudaro stiprūs specialistai, tarp kurių kyla nesutarimų dėl tam tikrų užduočių įgyvendinimo, nes kiekvienas turi savo viziją, kaip reikia dirbti;
  • Ypač naudinga ilgai kartu dirbančioms komandoms, kurioms reikia naujo įkvėpimo.

Nauda organizacijai

  • Tai būdas iš tiesų sutelkti komandą sisteminiam tikslų įgyvendinimui „maksimaliomis apsukomis“, nes tai daug daugiau nei smagiai praleistas laikas. Tai sprendimai ir įrankiai, kurie padeda komandai dirbti viena linkme, ilgą laiką kartu siekiant bendrų organizacijos tikslų.
  • Tai didelė investicija į darbuotojų gerovę, nes darbuotojai susitaria ne tik ką darys, bet ir kaip. Atsiranda bendro tikslo ir didesnės prasmės jausmas, kuris dažniausiai ir yra įvardijamas kaip vienas pagrindinių motyvatorių.

Atsiliepimai

HPC sesija buvo tikrai naudinga ir aktuali. Iki šiol jaučiamas teigiamas efektas. Kolektyvas tapo komandiškesnis, iniciatyvesnis, geranoriškesnis. Jau kitą dieną po mokymų prasidėjo suplanuotų darbų įgyvendinimas. Kitais metais panašiu laiku norėsim kartoti!

Tadas Misius
UAB „Mediniai baldai“

Rekomenduočiau šį produktą, ypatingai, jei įmonė plečiasi ar ne viskas eina pagal planą. Didžiausia vertė mūsų komandai, manau, buvo atviras pasisakymas apie matomas problemas, įsiklausymas į kitus komandos narius. Taip pat esminių spragų išsigryninimas, nes esame jauna, besikurianti įmonė, siekianti greitai užaugti, tai labai svarbu buvo nusistatyti prioritetus.

Vaida Angelė Kamienė
UAB „RNDV Industries“

Turite klausimų?
Reikia patarimo?

Norėjau labai pasidžiaugti įvykusiais mokymais, kuriuos vedė Lina Preikšienė. Jūsų rekomendacija puiki. Sužavėjo profesionalumas, patirtis ir ypatingas lankstumas, prisiderinant prie mūsų poreikių.

Rasa Trybienė
UAB „Garant“