ST. MATRIX® organizacijos tobulinimo sesija

Organizacijos tobulinimas arba plėtra yra tokia svarbi sritis, tačiau dažnai jai tiesiog nelieka laiko. Paradoksalu? Tačiau realybė rodo, kad net visuomenėje pripažinti vadovai tam skiria mažiau nei 10 procentų savo darbo laiko. Tokiu atveju organizacija tarsi laivas, kuris be kapitono plaukia ten, kur neša vėjas ar užsimano kažkurie įgulos nariai… GRAND PARTNERS specialistai taiko keletą pagrindinių metodikų, padedančių planingai tobulinti įmonės veiklą:

  1. „Solution Gear“ – autorinė metodika, paremta Isaac Adizes organizacijų plėtros teorija, padeda įmonėms susitelkti į sprendimų priėmimą bei jų vykdymą.
  2. „ST MATRIX“ – tai metodika, padedanti organizacijos ar jos padalinio situaciją išnagrinėti iš visų aktualių perspektyvų ir rasti subalansuotą plėtros sprendimą.

Kada gali prireikti

  • Šių metodikų esminis privalumas – mažiau gaisrų gesinimo ir daugiau motyvuotų darbuotojų, norinčių ir gebančių įgyvendinti įmonės strategiją ir prisiimti asmeninę atsakomybę už tai.

Nauda organizacijai

  • Išgryninti skirtingas pareigas einančių darbuotojų veiklos vertinimo kriterijai suteikia galimybę objektyviai vertinti darbuotojų pasiekimus;
  • Vadovams ženkliai lengviau vertinti darbuotojų veiklą, o taip pat ją aptarti net tais atvejais, kai ne viskas sekasi taip, kaip norėtųsi;
  • Tai puiki priemonė, leidžianti vadovams nuolat aptarti aktualią informaciją ir paskatinti darbuotojus prisidėti prie įmonės tikslų įgyvendinimo.

Turite klausimų?
Reikia patarimo?

Norėjau labai pasidžiaugti įvykusiais mokymais, kuriuos vedė Lina Preikšienė. Jūsų rekomendacija puiki. Sužavėjo profesionalumas, patirtis ir ypatingas lankstumas, prisiderinant prie mūsų poreikių.

Rasa Trybienė
UAB „Garant“