arrow_left_blue
AUTORIUS
Comments Box SVG iconsUsed for the like, share, comment, and reaction icons
Verslo žinios konferencija #VadybosKarusele grįžta rugpjūčio 28 d.!
Tai vienos dienos vadybos konferencija, ieškatiems gylio, tačiau neturintiems laiko kelių dienų mokymams. Šios konferencijos programą susidarysite patys, pasirinkdami 4 skirtingas dirbtuves ✨
#GrandPartners ugdymo partneris Žilvinas Beniušis kviečia į  asmeninio efektyvumo dirbtuves, kuriose gvildens šias temas:

✅Kaip atpažinti įtampas ir jas pašalinti? 
✅Kaip valdyti sudėtingas situacijas, paversti jas žaidimu? 
✅Klaida = nauja galimybė. Kaip išmokti keisti požiūrį į klaidas? 

Registracija ir visa informacija apie renginį ⬇
https://konferencijos.vz.lt/vadybos-karusele/

Verslo žinios konferencija #vadyboskarusele grįžta rugpjūčio 28 d.!
Tai vienos dienos vadybos konferencija, ieškatiems gylio, tačiau neturintiems laiko kelių dienų mokymams. Šios konferencijos programą susidarysite patys, pasirinkdami 4 skirtingas dirbtuves ✨
#GrandPartners ugdymo partneris Žilvinas Beniušis kviečia į asmeninio efektyvumo dirbtuves, kuriose gvildens šias temas:

✅Kaip atpažinti įtampas ir jas pašalinti?
✅Kaip valdyti sudėtingas situacijas, paversti jas žaidimu?
✅Klaida = nauja galimybė. Kaip išmokti keisti požiūrį į klaidas?

Registracija ir visa informacija apie renginį ⬇
konferencijos.vz.lt/vadybos-karusele/
... DaugiauMažiau

6 dienas prieš
Ateities personalas: Tendencijos 2017

Ateities personalas: Tendencijos 2017

Sulaukę didžiulio susidomėjimo praėjusiais metais, tęsiame personalo srities tendencijų pristatymo renginių tradiciją. Šiemet Jūs bendrausite su vienais žinomiausių konsultantų Lietuvoje. O taip pat su Jumis savo patirtimi dalinsis RIMI BALTIC, MARS LIETUVA, SBA KONCERNAS ir IKEA INDUSTRY atstovai.

Kur ir kada

2016-10-12 Palangoje, viešbutyje „Palangos vėtra“ (S. Daukanto g. 35).
2016-10-19 Vilniuje, viešbutyje „Panorama“ („Panorama“, Sodų g. 14).
Registracijos pradžia – 10.00 val. Renginio pabaiga – 17.00 val.
Detali renginio programa čia.

Pranešėjai

MARS LIETUVA personalo vadovė Dalia Vitkuvienė, gamybos vadovas Vincas Augaitis
RIMI LIETUVA mokymų vadovė Akvile Stunžėnaitė
IKEA INDUSTRY personalo vadovė Kristina Choromanskienė
SBA KONCERNAS gamybos vadovas Rolandas Baltuonis
KLASMANN-DEILMANN ŠILUTĖ direktorius Kazimieras Kaminskas

foto-arvydas-buta

ARVYDAS BŪTA – ilgametis, vienas žinomiausių šalyje vadovavimo ir lyderystės konsultantų, šioje srityje dirba nuo 2003 metų. Nuo tada veda paskaitas ISM tarptautinio universiteto vadovų magistrantūroje. Konsultantas nevengia provokuoti, taip paskatindamas mokymų dalyvių bei jų organizacijų tobulėjimą bei plėtrą. Socialinių mokslų (psichologijos) mokslų daktaras, daugelio Lietuvos ir tarptautinių profesinių asociacijų narys, aktyviai domisi naujausiomis metodikomis bei pats aktyviai prisideda prie jų platinimo šalyje.

Vaidotas_Levickis

VAIDOTAS LEVICKIS konsultuoja ir ugdo įmonių vadovus ir  specialistus nuo 2001-ųjų. Paraleliai organizacijų tobulinimo ir vidinės komunikacijos temas veda tarptautiniuose universitetuose Lietuvoje ir užsienyje, dalyvauja įvairiose tarptautinėse studijose. Konsultantas specializuojasi inovacijų planavimo bei diegimo įmonėse, vidinės komunikacijos ir komandų stiprinimo bei bendradarbiavimo skatinimo srityse.

Irina Rusmane

IRINA RUŠMANĖ, veiklą pradėjusi kaip profesionali telemarketingo specialistė, vėliau tapo sėkminga vidine trenere 600 darbuotojų tarptautinėje įmonėje. Pastaruosius kelerius metus Irina daugiausiai dirba su žmonėmis, kurie neseniai iš specialistų tapo vadovais, padėdama jiems spręsti daugybę iššūkių, išaugant jų maksimalų produktyvumą. Patirtis sukaupta tiek gamybos, tiek ir prekybos srityse.

 

IEVA IACOB profesionalaus organizacijų psichologo ir konsultanto karjerą pradėjo 2004-aisiais. Sukūrusi ir įdiegusi daugybę sisteminio organizacijos tobulinimo sprendimų bei būdama daugiau nei 20 autorinių visų grandžių vadovų ugdymo programų autore, Ieva nuolat ieško atsakymų – kaip padidinti vadovų ir organizacijų efektyvumą.

 

 

 ROMANAS GAIDUKAS savo kelią į konsultavimą pradėjo nuo vadovavimo prekybos ir gamybos įmonėms. Įgytą praktinę patirtį konsultantas sėkmingai taiko nuo 2000-ųjų, dirbdamas su visų grandžių vadovais tarptautinėse korporacijose (McDonalds’, Coca-Cola) kaimyninėse šalyse bei Lietuvoje. Konsultanto prioritetas – kompleksiniai organizacijų tobulinimo sprendimai bei už juos atsakingų vadovų ugdymas.

 

Informacija ir registracija

Registruotis galite čia. Daugiau informacijos telefonu: +370 655 24 344 arba el. paštu: r.viskontaite@grandpartners.lt  (Ramunė Viskontaitė)

Naujausia informacija apie konferenciją „Ateities personalas: Tendencijos 2017“ ir medžiaga čia.

Rekomenduojamos naujienos ir straipsniai

Mes žinome, kaip pagreitinti
vadovų ir jų komandų
kelią į sėkmę!
Shopping Cart
Scroll to Top