arrow_left_blue
AUTORIUS
Comments Box SVG iconsUsed for the like, share, comment, and reaction icons
Tęsiame mokymosi vieni iš kitų tradiciją, tad visas GRAND PARTNERS kolektyvas, susirinkęs iš trijų skirtingų miestų, savaitę pradėjo vidiniais mokymais. Pirmąją dalį dienos kolega Robertas Mincevičius priminė ir įtvirtino „Rezultatyvios komunikacijos svarbą, o popiet Ieva Palmquist pažėrė daugybę „Kritinio mąstymo subtilybių. Ačiū, kolegos, buvo labai stipru! 

P.S. Ieva sako, kad dirbti su GRAND PARTNERS yra sunkiausia, nes kolegos - tikrai kieti riešutėliai daugelyje sferų, bet tik pažiūrėkit, su kokiu nusiteikimu mokytis!

#VidiniaiMokymai #Komanda #GrandPartnersImage attachment

Tęsiame mokymosi vieni iš kitų tradiciją, tad visas GRAND PARTNERS kolektyvas, susirinkęs iš trijų skirtingų miestų, savaitę pradėjo vidiniais mokymais. Pirmąją dalį dienos kolega Robertas Mincevičius priminė ir įtvirtino „Rezultatyvios komunikacijos" svarbą, o popiet Ieva Palmquist pažėrė daugybę „Kritinio mąstymo" subtilybių. Ačiū, kolegos, buvo labai stipru!

P.S. Ieva sako, kad dirbti su GRAND PARTNERS yra sunkiausia, nes kolegos - tikrai kieti riešutėliai daugelyje sferų, bet tik pažiūrėkit, su kokiu nusiteikimu mokytis!

#VidiniaiMokymai #Komanda #GrandPartners
... DaugiauMažiau

3 dienas prieš
Didžiausia konferencija personalo vadovams HR Savaitė Lietuva 2023 prasidėjo! Mūsų rudeniškai nusiteikusi komanda laukia Jūsų prie GRAND PARTNERS stendo 🍂🍄

Ačiū organizatoriams Confinn už galimybę būti šio puikaus renginio dalimi!

#PersonaloKonferencija  #HRsavaiteLietuva  #Mokymai #Konsultacijos #Ugdymas #PerosonaloUgdymas #HR

Didžiausia konferencija personalo vadovams HR Savaitė Lietuva 2023 prasidėjo! Mūsų rudeniškai nusiteikusi komanda laukia Jūsų prie GRAND PARTNERS stendo 🍂🍄

Ačiū organizatoriams Confinn už galimybę būti šio puikaus renginio dalimi!

#PersonaloKonferencija #HRsavaiteLietuva #Mokymai #Konsultacijos #Ugdymas #PerosonaloUgdymas #HR
... DaugiauMažiau

1 savaitę prieš
Co-Active Coaching – „Kartu veikiantis koučingas“

Co-Active Coaching – „Kartu veikiantis koučingas“

Naujasis Laura Whitworth, Karen Kimsey-House, Henry Kimsey-House „Co-Active Coaching: New Skills for Coaching People Toward Success in Work and, Life“ (į lietuvių kalbą kartais verčiama „Kartu veikiantis koučingas“ (nors tai tikrai nėra tikslu) leidimas – tai puiki knyga, norintiems tapti koučingo specialistais ar tiesiog norintiems pagilinti savo žinias šioje srityje. Autoriai kalba apie sėkmingų ir sveikų koučingo santykių kūrimą ir palaikymą, pateikdami praktikoje pritaikomus motodus, koučingo sesijų pavyzdžius bei patarimus.

Knyga padalinta į keturias dalis. Pirmojoje dalyje kalbama apie koučingo pagrindus ir „co-active“ koučingo modelį bei filosofiją. Šis modelis pagrįstas tikėjimu, kad darbas koučingo sesijos metu yra abipusių pastangų reikalaujantis procesas. Jo metu Klientas atsakingas už turinį (apie ką kalbėsime), o koučingo specialistas – už procesą (kaip tai vyks). Šiame kontekste „co-active coaching“ galėtų būti verčiamas kaip „bendradarbiavimu pagrįstas koučingas“. Autoriai pabrėžia tris esminius dalykus šiame procese. Tai – susitelkimas ties Klientu, pusiausvyros užtikrinimas bei proceso kontrolė.

Antrojoje dalyje kalbama apie penkis pagrindinius koučingo specialisto įgūdžius: klausymą, intuiciją, smalsumą, judėjimą pirmyn ir gilyn bei savikontrolę. Kiekvienas iš jų yra aiškiai aprašytas bei paaiškintas su vaizdingais pavyzdžiais.

Paskutinė teorinė knygos dalis yra apie koučingo proceso balansą bei valdymą. Tai kupina vertingų praktinių patarimų bei pavyzdžių dalis apie Kliento ir koučingo specialisto įsitraukimą į patį procesą.
Paskutinė knygos dalis – turbūt viena vertingiausių – tai įvairiausių koučingo įrankių rinkinys, kuriame yra 35 užduotys, klausimynai bei koučingo praktikai labai naudingos formos. Knygoje pateikta informacija yra praktiška ir naudinga kasdieniame koučingo specialisto darbe, nes padeda atsakyti į įvairius klausimus savarankiškai be supervizoriaus ar ilgų mokymų.

Tai viena iš lengviausiai skaitomų knygų apie koučingo praktiką. Pirmą kartą ją į rankas paėmiau kaip vadovėlį magistrantūros studijų metu ir buvau nustebinta, kad toks įdomus ir naudingas gali būti paskaitų vadovėlis. Ji taip pat yra privalomos literatūros sąraše įvairiuose koučingo mokymuose. Tad knyga yra pripažinta ne tik besimokančiųjų, bet ir koučingo profesionalų.

Knygos autoriai laikomi pionieriais koučingo srityje. Jie turi ilgą koučingo specialistų patirtį ir yra vieni iš „Coaching Training Institute“ (JAV) įkūrėjų. Visada malonu ir įdomu paskaityti knygą, kurią parašo ne teoretikai, o praktikai.

Ši knyga dar nėra išversta į lietuvių kalbą, todėl ją galite įsigyti anglų kalba www.amazon.co.uk arba galite ieškoti šios knygos rusų kalba.

Įdomaus skaitymo 🙂

Rekomenduojamos naujienos ir straipsniai

Mes žinome, kaip pagreitinti
vadovų ir jų komandų
kelią į sėkmę!
Shopping Cart
Scroll to Top