arrow_left_blue
AUTORIUS
Comments Box SVG iconsUsed for the like, share, comment, and reaction icons
Tęsiame mokymosi vieni iš kitų tradiciją, tad visas GRAND PARTNERS kolektyvas, susirinkęs iš trijų skirtingų miestų, savaitę pradėjo vidiniais mokymais. Pirmąją dalį dienos kolega Robertas Mincevičius priminė ir įtvirtino „Rezultatyvios komunikacijos svarbą, o popiet Ieva Palmquist pažėrė daugybę „Kritinio mąstymo subtilybių. Ačiū, kolegos, buvo labai stipru! 

P.S. Ieva sako, kad dirbti su GRAND PARTNERS yra sunkiausia, nes kolegos - tikrai kieti riešutėliai daugelyje sferų, bet tik pažiūrėkit, su kokiu nusiteikimu mokytis!

#VidiniaiMokymai #Komanda #GrandPartnersImage attachment

Tęsiame mokymosi vieni iš kitų tradiciją, tad visas GRAND PARTNERS kolektyvas, susirinkęs iš trijų skirtingų miestų, savaitę pradėjo vidiniais mokymais. Pirmąją dalį dienos kolega Robertas Mincevičius priminė ir įtvirtino „Rezultatyvios komunikacijos" svarbą, o popiet Ieva Palmquist pažėrė daugybę „Kritinio mąstymo" subtilybių. Ačiū, kolegos, buvo labai stipru!

P.S. Ieva sako, kad dirbti su GRAND PARTNERS yra sunkiausia, nes kolegos - tikrai kieti riešutėliai daugelyje sferų, bet tik pažiūrėkit, su kokiu nusiteikimu mokytis!

#VidiniaiMokymai #Komanda #GrandPartners
... DaugiauMažiau

2 dienas prieš
Didžiausia konferencija personalo vadovams HR Savaitė Lietuva 2023 prasidėjo! Mūsų rudeniškai nusiteikusi komanda laukia Jūsų prie GRAND PARTNERS stendo 🍂🍄

Ačiū organizatoriams Confinn už galimybę būti šio puikaus renginio dalimi!

#PersonaloKonferencija  #HRsavaiteLietuva  #Mokymai #Konsultacijos #Ugdymas #PerosonaloUgdymas #HR

Didžiausia konferencija personalo vadovams HR Savaitė Lietuva 2023 prasidėjo! Mūsų rudeniškai nusiteikusi komanda laukia Jūsų prie GRAND PARTNERS stendo 🍂🍄

Ačiū organizatoriams Confinn už galimybę būti šio puikaus renginio dalimi!

#PersonaloKonferencija #HRsavaiteLietuva #Mokymai #Konsultacijos #Ugdymas #PerosonaloUgdymas #HR
... DaugiauMažiau

1 savaitę prieš
Mokymus ir konferencijas praturtina sveikatingumo koncepcija

Mokymus ir konferencijas praturtina sveikatingumo koncepcija

Šiemet tendencijų konferencijos partneriu tapo SPA VILNIUS, turintis daugiau nei 10 metų patirtį, organizuojant neeilinius mokymus ir konferencijas. Kuo jie ypatingi ir kaip galite to pasiekti savo įmonėse?

SPA VILNIUS rekomenduoja:

Įskiepykite „wellness“ aplinką bei požiūrį savo biure ir padidinsite darbuotojų efektyvumą mažiausiai 10 procentų!

Pasaulinės sveikatingumo organizacijos (GWI) duomenimis, 3.2 milijardai darbuotojų visame pasaulyje jaučiasi vis daugiau pavargę, patiria stresą, serga chroninėmis ligomis.

SPA VILNIUS vieni pirmųjų Lietuvoje Klientams pritaikė sveikatingumo koncepciją konferencijų ir mokymų metu. Ji subrandinta per 10 SPA VILNIUS veiklos metų, klausantis Klientų poreikių bei skatinant jų sveiką gyvenseną ne tik laisvalaikiu, bet ir darbo metu.

Šią kryptį galite įgyvendinti ir savo darbovietėje, skirdami dėmesio savo darbuotojams ir KITAIP organizuodami savo konferencijas, mokymus, susitikimus, derybas. Atsakymas – trys SPA VILNIUS praktikoje išbandyti ir pasiteisinę elementai, kurie Jums pristatomi išsamiau:

AKTYVI VEIKLA • SVEIKA MITYBA • ERGONOMIŠKA DARBO APLINKA

AKTYVI VEIKLA – posėdžių metu procesą organizuokite taip, kad ne rečiau kaip kas 60-90 min. visi dalyviai būtų priversti pajudėti, idealu per tą laiką išvėdinti patalpas. Kai dalyviai pavargsta, pradeda blaškytis, suorganizuokite procesą, kurio metu dalyviai bent jau būtų priversti pasikeisti vietomis. Nepamirškite, jog diskutuoti galima ir stovint! Jei pavyktų sutarti, kad per susirinkimą 5 min. skirsite nesudėtingiems fiziniams pratimams, tai bus visiems į naudą. Biure galima naudoti kamuolius, „Gymstic“ lazdas. Raumenis ir sąnarius galima pramankštinti ir be jokių papildomų priemonių.

SVEIKA MITYBA – renginių metu, esant galimybei, organizuokite sveikuoliškas pertraukas. Tai natūrali arbata, kepiniai, žalieji kokteiliai. Pietų metu patiekalus subalansuokite taip, kad darbuotojas išliktų neapsunkęs, aktyvus ir maistas būtų lengvai virškinamas. Biure kavą pakeiskite vaisių ar daržovių sultimis (sulčių spaudyklė kainuoja mažiau nei geras kavos aparatas), užkandžiams patiekite vaisius ir darbuotojams matomoje vietoje turėkite sveikos mitybos piramidę.

ERGONOMIŠKA DARBO APLINKA – įprastą renginio arba kasdienio darbo aplinką rekomenduojame keisti į sėdėjimą ant kamuolių, sėdmaišių ar bent jau patogių ergonominių kėdžių. Esant galimybei, stovėkite prie reguliuojamo aukščio stalų. Galite rengti kvapų terapijas, jei kas iš kolegų groja kokiu nors muzikos instrumentu, įtraukite šias muzikos veiklas ir padarykite 5-10 min. pertrauką.
Kodėl turėtumėte išbandyti „wellness“ koncepciją? Pagrindinis argumentas – nauda ir pojūtis, kuriuos suteikia dalyviui „wellness“ elementai. Daugiau apie ateities sveikatingumą įmonėse skaitykite čia.

Rekomenduojamos naujienos ir straipsniai

Mes žinome, kaip pagreitinti
vadovų ir jų komandų
kelią į sėkmę!
Shopping Cart
Scroll to Top