arrow_left_blue
AUTORIUS
Romanas Gaidukas
Romanas Gaidukas

Ugdymo partneris, ekspertas

Comments Box SVG iconsUsed for the like, share, comment, and reaction icons

Mėnesio susirinkimas mūsų komandai tikrai rimtas ir atsakingas reikalas, bet rugsėjis toks pilnas švenčių, tad kaip be šokių, vaišių ir sveikinimų!
Būti gimusiam rugsėjo mėnesį, kai esi GRAND PARTNERS dalis? Taip! 🤩

#GrandPartners #WeCareMore #komanda
... DaugiauMažiau

1 dieną prieš
Vadovų pusryčiai didžiausiuose Lietuvos miestuose

Vadovų pusryčiai didžiausiuose Lietuvos miestuose

Antroje 2019 metų pusėje aplankėme net 4 didžiausius Lietuvos miestus – Vilnių, Kauną, Klaipėdą ir Šiaulius. Tradicija tapusius vadovų pusryčius vedė ugdymo partneris Romanas Gaidukas tema „Agile CEO: kaip pokyčius paversti galimybėmis ir aplenkti konkurentus?“

Strateginės plėtros konsultacijų bendrovės „Innosight“ duomenimis, net 50% pelningiausių JAV bendrovių iš finansiškai stipriausių įmonių sąrašo TOP 500 per artimiausius 10 metų išstums naujos, kol kas mažai žinomos įmonės. Tikėtina, konkurencinis landšaftas pasikeis ir Lietuvoje. Gyvenant pasaulyje, kur pokyčiai vyksta stulbinančiu greičiu, natūraliai kyla klausimas – kokia turi būti mano organizacija ir aš, jos vadovas, kad rinkos iššūkius paverstume naujomis galimybėmis, taip aršios konkurencijos sąlygomis užtikrindami verslo ilgaamžiškumą? Į šį klausimą padėjo atsakyti Romanas Gaidukas, kartu su renginio svečiu UAB „Švaros broliai“ vykdančiuoju direktoriumi Donatu Voveriu.

Rekomenduojamos naujienos ir straipsniai

Mes žinome, kaip pagreitinti
vadovų ir jų komandų
kelią į sėkmę!
Shopping Cart
Scroll to Top