arrow_left_blue
AUTORIUS
Ieva Iacob
Ieva Iacob

Ugdymo partnerė, koučingo specialistė

Comments Box SVG iconsUsed for the like, share, comment, and reaction icons
Verslo žinios konferencija #VadybosKarusele grįžta rugpjūčio 28 d.!
Tai vienos dienos vadybos konferencija, ieškatiems gylio, tačiau neturintiems laiko kelių dienų mokymams. Šios konferencijos programą susidarysite patys, pasirinkdami 4 skirtingas dirbtuves ✨
#GrandPartners ugdymo partneris Žilvinas Beniušis kviečia į  asmeninio efektyvumo dirbtuves, kuriose gvildens šias temas:

✅Kaip atpažinti įtampas ir jas pašalinti? 
✅Kaip valdyti sudėtingas situacijas, paversti jas žaidimu? 
✅Klaida = nauja galimybė. Kaip išmokti keisti požiūrį į klaidas? 

Registracija ir visa informacija apie renginį ⬇
https://konferencijos.vz.lt/vadybos-karusele/

Verslo žinios konferencija #vadyboskarusele grįžta rugpjūčio 28 d.!
Tai vienos dienos vadybos konferencija, ieškatiems gylio, tačiau neturintiems laiko kelių dienų mokymams. Šios konferencijos programą susidarysite patys, pasirinkdami 4 skirtingas dirbtuves ✨
#GrandPartners ugdymo partneris Žilvinas Beniušis kviečia į asmeninio efektyvumo dirbtuves, kuriose gvildens šias temas:

✅Kaip atpažinti įtampas ir jas pašalinti?
✅Kaip valdyti sudėtingas situacijas, paversti jas žaidimu?
✅Klaida = nauja galimybė. Kaip išmokti keisti požiūrį į klaidas?

Registracija ir visa informacija apie renginį ⬇
konferencijos.vz.lt/vadybos-karusele/
... DaugiauMažiau

6 dienas prieš
Vadovų pusryčiai „Skubi pagalba nestabilumo laikotarpiu“

Vadovų pusryčiai „Skubi pagalba nestabilumo laikotarpiu“

Tarptautinės personalo profesionalų dienos proga įmonių vadovams ir personalo vadovams dovanojame kvietimus į GRAND PARTNERS organizuojamus vadovų pusryčius Skubi pagalba nestabilumo laikotarpiuapie 3 įrankius organizacijos diagnostikai ir „gydymui“.

VUCA pasaulis – mūsų šiandieninė realybė

Tai, kas buvo sukurta 90-ųjų pabaigoje JAV armijai, šiandien tampa mūsų visų kasdienybe. Šios keturios raidės atspindi greitu tempu judantį, mažai stabilumo turintį, greitai besikeičiantį pasaulį. Kariai šiuos principus pradėjo naudoti tam, kad suvoktų besikeičiančias aplinkybes ir į kiekvieną situaciją nuolat žiūrėtų kaip į unikalią. Tai, kas veikė vakar – šiandien nebeveikia. 2020 m. kovo 13-oji, penktadienis. Diena, kai ne tik 180° apsisuko visų prioritetai, bet ir pasikeitė darbuotojų rolės. Pasaulis tapo dar labiau neapibrėžtas, nestabilus, sudėtingas, dviprasmiškas. Veikimas VUCA aplinkoje yra kitoks, nei esame įpratę. Tuomet dar labiau svarbu matuotis ir, reikalui esant, koreguoti tai, kas nebeveiksminga.

Kodėl diagnostika ir gydymas?

Jei norime, kad mūsų kūnas būtų sveikas, tenka periodiškai pasitikrinti sveikatą, kad žinotume, kuriomis kūno vietomis pasirūpinti labiausiai, kad žinotume, kokių vitaminų ar vaistų, o gal operacijos reikia. Panašiai ir organizacijoje – jei norime matyti, kokias kompetencijas kelti ir kokias organizacijos sritis tobulinti, pirmiausia, siekiame įsivertinti, pasimatuoti tai, o tik po to ieškome sprendimų, kaip tai tobulinti, auginti. Toks sisteminis GRAND PARTNERS požiūris į organizacijų plėtrą. Padiskutuokime apie tai vadovų pusryčių metu.

Renginio metu ugdymo partnerės pristatys:

3 įrankiai diagnostikai

1. Vadovų kompetencijų vertinimui – Grand View 360°

2. Darbuotojų jausenos įvertinimui – µClimate mikroklimato tyrimas

3. Organizacijos tobulintinų sričių įsivertinimui – Solution Gear

3 įrankiai „gydymui“

1. Vadovų kompetencijų kėlimui – Atjauta grįsta lyderystė (angl. compassionate leadership)

2. Sąmoningumo ugdymui – Sąmoningumo didinimo (mindfulness) įrankiai

3. Strateginio požiūrio į kintančią lyderio rolę dinamiškame pasaulyje ugdymui – f-Luxus lyderystė

Ugdymo partnerės

GRAND PARTNERS ugdymo partnerė, organizacijų psichologė Lina Preikšienė

Lina sugeba išgirsti daugiau, nei yra pasakoma žodžiais. Tai jai padeda rasti kalbą su bet kurio tipo žmonėmis, sprendžiant įvairiausius žmogiškųjų išteklių valdymo iššūkius. Ji geba subtiliai ir visoms pusėms priimtiniausiu būdu išspręsti situacijas, atsižvelgiant į Kliento pageidavimus. Linos veikla prasidėjo nuo Klientų aptarnavimo, todėl ji yra sukaupusį daug mokymų ir tyrimų šioje srityje patirties. Pastaruosius kelerius metus Lina daugiausiai laiko skiria sisteminiams personalo valdymo srities projektams įmonėse. Lina turi magistro laipsnį psichologijos ir verslo administravimo srityse. Taip pat yra sertifikuota koučingo specialistė bei sertifikuota mokymų trenerė, įvairių profesinių organizacijų narė.

GRAND PARTNERS ugdymo partnerė, koučingo specialistė, fasilitatorė Ieva Iacob

Ieva yra unikalus draugiško griežtumo derinys. Pasitelkdama tinkamą sveiko humoro ir savikritikos dozę, ji geba užtikrinti, kad Klientai pasiektų užsibrėžtų tikslų. Konsultantės vedami mokymai yra smagūs, niekuomet neprailgsta, tačiau ir nesupainiojami su žaidimais ar laisvalaikiu, nes Ieva nuolat reikalauja rezultato. Ieva, įgijusi psichologijos diplomus, savo karjerą pradėjo delfinų terapijos srityje. Baigusi magistro studijas psichologijos ir konsultavimo srityse JAV, savo veiklą susiejo su verslo pasauliu. Nuo 2004 m. konsultacijų ir mokymų versle, Ieva yra sukūrusi keletą tęstinių autorinių akademijų, taip pat asmeninio ir organizacijų efektyvumo didinimo sprendimų.

Svarbi informacija

Renginys vyks gegužės 19 d., 9-11 val., Zoom platformoje.

Renginys NEMOKAMAS tik įmonių vadovams ir personalo vadovams!

Registracija į vadovus pusryčius čia.

Iki pasimatymo!

Rekomenduojamos naujienos ir straipsniai

Mes žinome, kaip pagreitinti
vadovų ir jų komandų
kelią į sėkmę!
Shopping Cart
Scroll to Top