arrow_left_blue
AUTORIUS
Comments Box SVG iconsUsed for the like, share, comment, and reaction icons
Verslo žinios konferencija #VadybosKarusele grįžta rugpjūčio 28 d.!
Tai vienos dienos vadybos konferencija, ieškatiems gylio, tačiau neturintiems laiko kelių dienų mokymams. Šios konferencijos programą susidarysite patys, pasirinkdami 4 skirtingas dirbtuves ✨
#GrandPartners ugdymo partneris Žilvinas Beniušis kviečia į  asmeninio efektyvumo dirbtuves, kuriose gvildens šias temas:

✅Kaip atpažinti įtampas ir jas pašalinti? 
✅Kaip valdyti sudėtingas situacijas, paversti jas žaidimu? 
✅Klaida = nauja galimybė. Kaip išmokti keisti požiūrį į klaidas? 

Registracija ir visa informacija apie renginį ⬇
https://konferencijos.vz.lt/vadybos-karusele/

Verslo žinios konferencija #vadyboskarusele grįžta rugpjūčio 28 d.!
Tai vienos dienos vadybos konferencija, ieškatiems gylio, tačiau neturintiems laiko kelių dienų mokymams. Šios konferencijos programą susidarysite patys, pasirinkdami 4 skirtingas dirbtuves ✨
#GrandPartners ugdymo partneris Žilvinas Beniušis kviečia į asmeninio efektyvumo dirbtuves, kuriose gvildens šias temas:

✅Kaip atpažinti įtampas ir jas pašalinti?
✅Kaip valdyti sudėtingas situacijas, paversti jas žaidimu?
✅Klaida = nauja galimybė. Kaip išmokti keisti požiūrį į klaidas?

Registracija ir visa informacija apie renginį ⬇
konferencijos.vz.lt/vadybos-karusele/
... DaugiauMažiau

6 dienas prieš
Velykos per ekraną

Velykos per ekraną

Pastarojo meto aktualijų kontekste sulaukėme galbūt kaip niekada ypatingos ir viltingos savaitės. Liko vos kelios dienos iki vienos gražiausių pavasario švenčių – šv. Velykų! Ir tenka pripažinti, kad šiais metais Velykas sutiksime visiškai kitaip. Suprantama, kad daugumai turbūt neįprasta ir nejauku, jaučiamės suglumę – juk negalėsime susitikti su artimaisiais, pasisvečiuoti, apsikabinti, susėsti prie šv. Velykų pusryčių stalo, bendrauti, juoktis, mušti drauge išmargintų kiaušinių…

Tačiau pamėginkime ne liūdėti ir lieti apmaudą, o prisiminti arba surasti išeitį iš šios gluminančios situacijos – juk šiais laikais, esant tokiai situacijai, vis tik turime galimybę pabendrauti su artimaisiais, draugais nuotoliniu būdu. Na ir kas, kad kitaip, kad neįprastai, bet galimybę juk vis tik turime! Maža to, jei nemokame ir niekad to nebandėme, įžvelkime dar vieną pliusą – tai puiki proga išbandyti ir išmokti kažką naujo, pavasarį įpusėti su nauju technologiniu įgūdžiu. Tuolab, kad šiandienos rinka siūlo įvairiausių nuotolinio bendravimo įrankių: Messenger, Viber, Skype, Teams, Zoom ir kitos. Rinktis tikrai yra iš ko, svarbu tik gera nuotaika ir šioks toks pasiruošimas. Siūlome Jums kelis patarimus, kad šios Velykos būtų tokios pat linksmos ir nuotaikingos:

Pasiruoškite „susitikimui“ su šeimos nariais

Pirmiausia, iš anksto su artimaisiais aptarkite, kokia programa Jums visiems būtų patogiausia „susijungti“ šventei. Rekomenduojame atsižvelgti į vyriausius ar mažiausiai technologiškai įgudusius asmenis – kad toks neįprastas šventimas jiems keltų kuo mažiau streso, prisiderinkime prie jiems prieinamų programų, gal ir elementarių, gal ir ne tokių pažangių, kokybiškų ar naujų, kaip norėtųsi… Jei artimieji savo kompiuteriuose neturi jokių nuotoliniam bendravimui tinkamų programų, galbūt verta surasti IT specialistą, dirbantį nuotoliniu būdu ir galintį per atstumą tokią programą į įrenginį įdiegti bei visiškai paruošti naudojimui? Patiems beliks paskambinti ir trumpai instruktuoti. Kai nuspręsite, kokia programa bandysite susisiekti su artimaisiais, išbandykite ją dar iki šventinio ryto, kad tą rytą Jūsų nuotakos netemdytų jokie trikdžiai. Itin svarbu, kad būtų kokybiškas interneto ryšys bei turėtumėte Jums patogią įrangą nuotoliniams bendravimui: telefoną, kompiuterį, etc.

Išlaikykite tradicijas

Nors šventės ir kitokios, nenumokite ranka į pasiruošimą: pasirūpinkite savo šventės atmosfera ir aplinka. Galbūt vertėtų žalumynais papuošti namus, padekoruoti stalą ir, žinoma, įjungti fone savo mėgstamą muziką.

Būkite punktualūs. Tikėtina, kad po namus zujant mažesniam kiekiui namiškių ir svečių, bus mažiau blaškymosi ir nenumatytų situacijų, reikalaujančių papildomo laiko, tad galima tiksliau susiplanuoti visą pasiruošimą šventei, pusryčių ar pietų pradžią, visiems susitarti, kada sėsite švęsti ir to susitarimo laikytis. Nepamirškite, kad net švęsdami nuotoliniu būdu, Jūs galite išlaikyti Velykų tradicijas. Galite marginti kiaušinius visi drauge ar bent jau pademonstruoti margučius ir pasidalinti jų dekoravimo technikomis. Galbūt galite net pažaisti kokių velykinių žaidimų ar transformuoti juos į labiau tinkamus nuotoliniam formatui, pvz., sugalvoti šventinę viktoriną, velykinių galvosūkių ar pan.

Nedramatizuokite situacijos, žvelkite ramiai, pozityviai, kūrybiškai ir žaismingai. Pasitelkite savo smalsumą, fantaziją, išradingumą ir tikime, jog Jūsų Velykų šventė bus puiki!

Rekomenduojamos naujienos ir straipsniai

Mes žinome, kaip pagreitinti
vadovų ir jų komandų
kelią į sėkmę!
Shopping Cart
Scroll to Top