arrow_left_blue_2

Konfliktų valdymas

APIE

Konfliktų valdymas

Modernioje vadyboje konfliktas dažnai apibrėžiamas kaip nauja galimybė. Ir vis dėlto konfliktas visuomet yra ir grėsmė ar kitokio emocinio, psichologinio diskomforto sukėlėjas. Bene visi suvokiame, kad iš skirtingų nuomonių gimsta naujos tiesos, tačiau būtų sunku kasdien su džiaugsmu keliauti į darbą, kur vyrauja nesutarimai, pokalbiai nuolat virsta ginčais, o kolektyvas pasidalijęs į skirtingas stovyklas pagal tai, ar pritaria tam tikram sprendimui, nuomonei, darbo ar bendravimo būdui.
Konfliktas yra neišvengiama, natūrali ir normali tiek asmens, tiek organizacijų gyvavimo dalis. Esminis klausimas net ne tai, kaip dažnai ar dėl ko kyla konfliktai, o tai, kaip mes gebame juos valdyti, spręsti konfliktines situacijas.
Tinkamas konfliktų valdymas – tai gebėjimas net įtempčiausiose situacijose kalbėti faktų kalba, išklausyti savo oponentus, mokėjimas bet kokiomis aplinkybėmis išsaugoti savo ir kitų orumą, diskutuoti be įžeidinėjimų, o po konfliktinės situacijos – sugebėjimas toliau drauge dirbti. Jei visa tai atrodo toli nuo Jūsų organizacijose realybės – tai ženklas, kad konfliktų valdymas „reikalauja“ dėmesio. Paradoksalu, tačiau organizacijose, kuriose teigiama, kad konfliktų nėra, paprastai problemų yra daugiausia. Konfliktų valdymas reiškia tai, kad net ir sudėtingi klausimai yra keliami ir galbūt nelengvai, tačiau vis vien sprendžiami, pageidautina – sistemiškai. To galim išmokti.

Apie ką tai?
Šios grupės mokymai apima konfliktų prevencijos, konfliktų valdymo įgūdžių tobulinimo, darbo su sudėtingais žmonėmis temas, kalbama apie įtemptų situacijų valdymą, pasitelkiant humorą.

Kodėl GRAND PARTNERS?
Mūsų specialistai skirtingose organizacijose taiko skirtingų tipų konfliktų valdymo metodikas. Mes nagrinėjame konfliktą ir kaip situaciją, ir kaip elgesį. Suteikiame savo Klientams labai skirtingų įrankių, padedančių valdyti konfliktus skirtingose situacijose.
2004 m. esame sukūrę ir vis dar vedame itin populiarius mokymus apie sudėtingų žmonių tipus, šiuolaikinėmis priemonėmis nuodugniai nagrinėjame, kokio tipo konfliktai yra būdingi skirtingų tipų žmonėms. Taikome metodikas, padedančias identifikuoti ir spręsti sistemines-organizacines problemas, kurių egzistavimas lemia nuolatinius, dažnus tarpasmeninius konfliktus, nedingsiančius tol, kol egzistuos sisteminės problemos. Mūsų konsultantų įžvalgos yra padėjusios ne vienai organizacijai pasiekti proveržį ir stipriai pagerinti mikroklimatą kolektyve su itin nedideliais pokyčiais ir resursais.

Mes žinome, kaip pagreitinti
vadovų ir jų komandų
kelią į sėkmę!
Shopping Cart
Scroll to Top