arrow_left_blue_2

Vidinė komunikacija

APIE

Vidinė komunikacija

Darbas komandoje, organizacijoje, kitaip tariant, ten, kur yra daugiau negu vienas žmogus, neišvengiamai susijęs su komunikacija. Tačiau pastebime, kad būtent vidinė komunikacija neretai yra ta sritis, kurioje dažna organizacija susiduria su nemenkais iššūkiais ir pokyčių būtinybe. Kone kiekvienoje organizacijoje atsiranda kasdienių nesusipratimų, nesusikalbėjimo atvejų, kurie kyla todėl, kad kažkas kažko neiškomunikavo, kažkas kažko nesuprato ar suprato ne taip… Būtent „apleista“ vidinė komunikacija neretai susijusi su darbų perdarymu, laiko ir finansinių resursų švaistymu, kylančiais darbuotojų tarpusavio konfliktais, jų nepasitenkinimu kolegomis ar darboviete. Maža to, su tam tikromis vidinės komunikacijos problemomis susiduria tik organizacijos darbuotojai, tuo tarpu kitų mastas būna toks, kad jos pasiekia net ir Klientus, kuriems patirtis su organizacija gali palikti ryškų „sugedusio telefono“ įspūdį. Kad taip nenutiktų, svarbu suprasti, kad vidinė komunikacija ir jos kokybė priklauso nuo visos komandos. Komanda, turinti intenciją pagerinti vidinę komunikaciją ir žinių, kaip to išmokti, jau yra kelyje į efektyvią ir darnią vidinę komunikaciją.

Apie ką tai?
Šios grupės mokymai apima darbuotojų santykių kūrimo, bendravimo įgūdžių tobulinimo, rezultatyvaus dialogo technikų, įtikinančio bendravimo, bendravimo ir bendradarbiavimo su skirtingų tipų darbuotojais, neurolingvistinio programavimo temas. Kalbama apie grįžtamąjį ryšį, ugdančiuosius, „One on One“ tipo pokalbius.

Kodėl GRAND PARTNERS?
Mūsų komandoje daugelis konsultantų yra sertifikuoti skirtingų vidinės komunikacijos metodikų treneriai. Turint jau paruoštus ir praktikoje daug kartų išbandytus bei efektyviai „veikiančius“ įrankius, juos adaptuojant prie skirtingų organizacijų poreikių bei situacijų, kokybiškus rezultatus įmanoma pasiekti kur kas greičiau, nei ieškant sprendimų nuo nulio. Grand Partners specialistai yra parengę ir veda išsamias vidinės komunikacijos akademijas. Jų metu dalyviai įgyja praktinių įrankių, padedančių ne tik „įvaldyti“ ir tinkamai valdyti vidinę komunikaciją, bet drauge formuojama ir tinkama samprata apie asmeninę atsakomybę, siekiant efektyvios vidinės komunikacijos.

Mes žinome, kaip pagreitinti
vadovų ir jų komandų
kelią į sėkmę!
Shopping Cart
Scroll to Top