arrow_left_blue
AUTORIUS
Comments Box SVG iconsUsed for the like, share, comment, and reaction icons
„Tai kas gi tie TRAUKINIAUTOJAI? - klausia LTG Link

Ogi mūsų brangieji kolegos Jolanta Butenaite, Andrius Petravičius, Robertas ir Domantas, nusprendę biuro dieną praleisti kitaip ir padaryti staigmeną Klaipėdos kolegoms. Šių keturių keleivių pasitenkinimo kelione rodiklis itin aukštas. Likusi komandos dalis taip pat sako - norim! 🤩

Ir tikrai, kam važiuoti, jei gali keliauti! Ir dar taip patogiai ☕💻🎒🌲 
Ar turėjot tokią darbo dieną?

„Tai kas gi tie TRAUKINIAUTOJAI?" - klausia LTG Link

Ogi mūsų brangieji kolegos Jolanta Butenaite, Andrius Petravičius, Robertas ir Domantas, nusprendę biuro dieną praleisti kitaip ir padaryti staigmeną Klaipėdos kolegoms. Šių keturių keleivių pasitenkinimo kelione rodiklis itin aukštas. Likusi komandos dalis taip pat sako - norim! 🤩

Ir tikrai, kam važiuoti, jei gali keliauti! Ir dar taip patogiai ☕💻🎒🌲
Ar turėjot tokią darbo dieną?
... DaugiauMažiau

2 dienas prieš
Sveikiname mūsų partnerius – Klaipėdos konteinerių terminalas ir visą komandą su solidžiu 30-tuoju veiklos #gimtadieniu! Linkime Jums įgyvendinti dar daugiau ambicingų planų, siekti aukštumų ir užsibrėžtų tikslų. Tegul sėkminga mūsų #partnerystė tęsiasi! 🎂

#WeCareMore #Sveikiname #KKT

Sveikiname mūsų partnerius – Klaipėdos konteinerių terminalas ir visą komandą su solidžiu 30-tuoju veiklos #gimtadieniu! Linkime Jums įgyvendinti dar daugiau ambicingų planų, siekti aukštumų ir užsibrėžtų tikslų. Tegul sėkminga mūsų #partnerystė tęsiasi! 🎂

#WeCareMore #Sveikiname #KKT
... DaugiauMažiau

3 dienas prieš
Uostamiesčio įmonės vadovo anketa

Uostamiesčio įmonės vadovo anketa

Kokia buvo šios konsultacijų įmonės atsiradimo istorija?

ERRA egzistuoja jau labai seniai, nuo 1991 metų, tačiau jos veikla bei savininkai tuomet buvo kiti. Trise, tarp kurių buvau ir aš, maždaug prieš ketverius metus ją tik atgaivinome, įkvėpėme, o dabar įkvėpsime ir dar kartą maksimaliems pokyčiams. Šiuo metu ruošiamės didelei plėtrai per visą Lietuvą, taip pat dairomės ir į užsienį. Jaučiame, kad reikia naujų rūbų, nes jau išaugome tai, ką buvome sukūrę – koreguojame įvaizdį ir keičiame pavadinimą. Jau šią savaitę turėtume tapti „Grand partners“.  Juk mūsų tikslas – tapti verslininkų ir vadovų partneriais, padėti jiems tame sunkiame kelyje, kuriuo jie keliauja.

Kodėl pasirinkote būtent konsultacijų verslą?

Esu maksimalistė, siekiu tobulumo,  visada svajojau apie reikšmingą veiklą, todėl eilinės pareigos net ir pačioje prestižiškiausioje įmonėje neviliojo. Būdamas 23-ejų supranti, kad grandiozinės įmonės neįkursi, politika niekada netraukė… Mano vyro verlininkiškumas ir mano patirtis konsultacijų versle ir paskatino kurti būtent verslo konsultacijų kompaniją. Ši įmonė paremta idealistiniais tikslais. Visų pirma norėjosi prisidėti prie Vakarų Lietuvos verslo plėtros, padėti vadovams tam tikrose srityse, kurias puikiai išmano mūsų konsultantai.
Pripažinsiu, reikėjo daug drąsos ir ryžto imtis tokios veiklos, tačiau lojalių Klientų ratas ir jų rekomendacjos bei puikūs atsiliepimai šiandien jau leidžia teigti, kad tai, ką sukūrėme, veikia sėkmingai. Mūsų įmonė pastatyta ant tokių vertybių kaip žmoniškumas, pagarba žmogui, pasitikėjimas, nuoširdumas. Tai jaučia ne tik darbuotojai, bet ir Klientai. Juk mūsų įmonė siekia pelno, turime labai talentingus mūsų paslaugų pardavėjus. Tačiau jie nėra mokomi ir skatinami Klientui „įpiršti“ bet ką. Jų tikslas – sužinoti tikruosius Klientų poreikius, nes mes norime daryti tik tai, kas duos realios naudos Kliento įmonei. Ir dilema: parduoti ir gauti pinigus šiandien, ar siūlyti tai, ko tai įmonei reikia iš tiesų. Dažnai einame sunkesniu keliu ir, ne paslaptis, būna, kad pralaimime konkurentams, tačiau ilgalaikėje perspektyvoje laimime Klientų pagarbą ir pasitikėjimą, o tai ir yra svarbiausia.

Kur sėmėtės tokiam verslui kurti reikalingų žinių?

Tiesiog susiklostė tinkamos aplinkybės, susitiko trys žmonės, kurių savybės bei kompetencija leido sukurti tai, ką turime šiandien. Augau inteligentų šeimoje, kur buvau skatinama domėtis literatūra, menais. Teko daug  keliauti, gyventi užsienyje, patirti kitų kultūrų pagarbą intelektualiam verslui. Verslo administravimo mokslai LCC tarptautiniame universitete, bendravimas su žymiais aukšto rango konsultantais, kurie buvo kviečiami dėstyti, taip pat prisidėjo prie mano verslo pasirinkimo. Visa mano darbinė veikla taip pat susijusi su intelektualiu verslu. Ten mačiau puikius vadovus – lyderius. Iš jų pasisėmiau daug patirties. Man tiesiog patinka mokytis. Atiduodu visą save ir nuo to pavargstu, bet paskui pasiilgstu ir vėl mokausi tai universitete (verslo administravimo su personalo valdymo specializacija magistrantūros studijas Kauno technologijos universitete), tai įvairiuose mokymuose ir kursuose. Na, o konsultacijų versle visa tai lengvai suderinama. Mūsų srityje posakis „gyveni ir mokaisi“ – tikra kasdieninė realybė.

Moteris versle jau nebėra naujiena. Vadovauti konsultacijų verslui ji galbūt net labaiu tinka nei vyras?

Labai įdomus reiškinys, kurio pavyzdys esu ir aš – konsultacijų verslui Lietuvoje labai dažnai vadovauja moterys, arba jaunas žmogus. Pavyzdžiui, JAV taip nėra.  Mano nuomone, jauni žmonės dar neturi tiek gyvenimiškos patirties, svarbios konsultuojant, taigi eina vadovauti, jei jiems tai leidžia asmeninės savybės.  Įkūrę įmonę trise mes pasidalijom darbus pagal tai, ką kas geriausiai sugebame ir kurioje srityje labiausiai save realizuojame. Man šis postas teko dėl to, kad esu labai organizuota, vyrauja sisteminis mąstymas – matau, kokią įtaką vieno elemento pakeitimas darys visiems kitiems. Laikausi standarto, kokybės, ir pavyksta traukti link to ir visus kitus.
Vienas kolega sako, kad vadovauti konsultantams yra tas pats, kas vadovauti katėms, kitaip tariant, menininkams. Jie unikalūs kiekvienas atskirai paėmus ir visi kartu, kasdien galvosūkis, kaip išreikalauti, kad darbai būtų atlikti pagal reikalavimus. Pasakyk gi tu menininkui, kad šiandien devintą ryto jis privalo nupiešti tokių ar tokių matmenų paveikslą vienokiom ar kitokiom spalvom… Bet Klientui to nepasakysi.  Mano darbas – nuolat ieškoti balanso tarp tikslų ir žmogiškų savybių.  Stengiamės, kad kiekvienas žmogus įmonėje darytų tai, kas jam artimiausia, atitinka jo tikslus. Todėl visi mūsų konsultantai specializuojasi tam tikrose srityse, kurias jie išmano geriausiai. Stengiamės „negaminti visų galų meistrų“. Mūsų įmonė apskritai išsiskiria tuo, kad mes kuriame stabilaus verslo modelį, kur nėra nepakeičiamų darbuotojų ar vadovų.  Todėl nesuprantu, kaip kai kurie rodos sėkmingi vadovai skundžiasi, kad neatostogauja 5 metus, neturi laiko nei mokytis, nei gyventi.  Tuomet man kyla klausimas – koks yra tas jūsų verslas? Ar jūsų verslas esate jūs? Mes siekėme sukurti sveiko verslo modelį. Mūsų verslas negriūna, kai savininkai išvykę, direktorė atostogauja ar suserga vienas iš darbuotojų. Mažoje įmonėje to pasiekti labai sunku, tačiau visi turi teisę ilsėtis, gyventi asmeninį gyvenimą, galų gale sirgti ar mokytis universitete. Viską įmanoma suderinti, jei yra abipusis noras.

Kokie pomėgiai padeda atitrūkti nuo darbo rūpesčių?

Mano pagrindinis pomėgis nuo vaikystės yra gyvūnai. Šiuo metu turiu toiterjerų veislės šuniuką ir katę – Kornvalio reksą. Tikrai, gyvūnai reikalauja daug dėmesio ir laiko, bet suspėju. Manau, kad žmogus gali viską spėti, tai priklauso nuo tikslų, prioritetų ir planavimo. Antras mano užsiėmimas – sportas. Užsiimu aerobika jau penkerius metus, po valandos sporto salėje pamirštu net didžiausius galvosūkius. Trečiasis pomėgis tikrai labai moteriškas – papuošalų gamyba iš įvairiausių karoliukų. Net paskaitas lankiau, kaip tai daryti. Visi mano pomėgiai kardinaliai atitraukia nuo darbų ir bet kokių stresų drabe. Pavyzdžiui, knyga taip nepadėtų atsipalaiduoti. Jei lengvo žanro, ji nelabai domina, o jei gilesnė, norisi iš jos kuo daugiau pasisemti ir taip vėl įsitrauki į mokslą ir darbą, kurio kasdien mūsų įmonėje ir taip labai daug. Na, o gyvūnai ir kiti pomėgiai padeda išlikti optimiste, išvengti daugeliui verslininkų būdingo cinizmo.

Rekomenduojamos naujienos ir straipsniai

Mes žinome, kaip pagreitinti
vadovų ir jų komandų
kelią į sėkmę!
Shopping Cart
Scroll to Top