Turite klausimų?
Reikia patarimo?

Konsultantai

 • Ieva Iacob
  patirtis nuo metų

  Ieva Iacob

  Ugdymo partnerė, koučingo specialistė, fasilitatorė

  Ieva yra unikalus draugiško griežtumo derinys. Pasitelkdama tinkamą sveiko humoro ir savikritikos dozę, ji geba užtikrinti, kad Klientai pasiektų užsibrėžtų tikslų. Konsultantės vedami mokymai yra smagūs, niekuomet neprailgsta, tačiau ir nesupainiojami su žaidimais ar laisvalaikiu, nes Ieva nuolat reikalauja rezultato. Ieva, įgijusi psichologijos diplomus, savo karjerą pradėjo delfinų terapijos srityje. Baigusi magistro studijas psichologijos ir konsultavimo srityse JAV, savo veiklą susiejo su verslo pasauliu. Nuo 2004 m. konsultacijų ir mokymų versle, Ieva yra sukūrusi keletą tęstinių autorinių akademijų, taip pat asmeninio ir organizacijų efektyvumo didinimo sprendimų.

  Specializacija: Vadovavimas, organizacijų ir asmeninio produktyvumo didinimas
  Rekomendacijos: VĮ „Lietuvos oro uostai“, AB „Eurovia Lietuva“, Kauno technologijos universitetas, AB „DFDS Seaways“
 • Arvydas Būta
  patirtis nuo 2003 metų

  Dr. Arvydas Būta

  Ugdymo partneris, ekspertas

  Vienas žinomiausių lyderystės ir vadovavimo srities konsultantų Lietuvoje šioje srityje specializuojasi nuo 2003-iųjų. Daugybės mokymų programų bei metodikų autorius, diegia sisteminius organizacijų tobulinimo sprendimus. Socialinių mokslų (psichologija) daktaras, aktyvus daugelio profesinių asociacijų narys, Lietuvos šokio-judesio asociacijos steigėjas. Nuo 2003 metų dirba ISM Executive School vadovų magistrantūros programose. Arvydo mokymai nepalieka abejingų. Kodėl? Sužinosite tik išbandę patys!

  Specializacija: Lyderystė, vadovavimas, asmenybinės galios, kūrybingumas
  Rekomendacijos: UAB „Bitė Lietuva“, AB „Lietuvos energija“, UAB „Pieno žvaigždės“, UAB „Agrokoncernas“, UAB „Imlitex Holdings“
 • Romanas Gaidukas
  patirtis nuo 2002 metų

  Romanas Gaidukas

  Ugdymo partneris, ekspertas

  Jei siekiate puikių verslo rezultatų, tačiau Jums svarbu neprarasti svarbiausių žmonių, Romanas Jums patiks! Jo strateginis mąstymas ir ilgametė darbo su skirtingų įmonių vadovais patirtis padeda rasti tikrąsias problemų priežastis ir taip jas pašalinti sistemingai ir ilgam. Įgijęs verslo administravimo laipsnį, magistro studijas („Executive MBA“) Romanas tęsė JAV, papildomai specializavosi rinkodaros srityje. Konsultantas taip pat yra sertifikuotas koučingo, koučerių supervizorių, Adizes ir pokyčių valdymo specialistas.

  Specializacija: Lyderystė, vadovavimas, sisteminė organizacijų plėtra
  Rekomendacijos: „Samsung Electronics Ukraine“, AB „Gazprom Neft“, UAB „Vičiūnai ir partneriai“, UAB „NFQ Technologies“, AB „Klaipėdos smeltė“
 • Lina Preikšienė
  patirtis nuo metų

  Lina Preikšienė

  Ugdymo partnerė, organizacijų psichologė

  Lina sugeba išgirsti daugiau, nei yra pasakoma žodžiais. Tai jai padeda rasti kalbą su bet kurio tipo žmonėmis, sprendžiant įvairiausius žmogiškųjų išteklių valdymo iššūkius. Ji geba subtiliai ir visoms pusėms priimtiniausiu būdu išspręsti situacijas, atsižvelgiant į Kliento pageidavimus. Linos veikla prasidėjo nuo Klientų aptarnavimo, todėl ji yra sukaupusį daug mokymų ir tyrimų šioje srityje patirties. Pastaruosius kelerius metus Lina daugiausiai laiko skiria sisteminiams personalo valdymo srities projektams įmonėse. Lina turi magistro laipsnį psichologijos ir verslo administravimo srityse. Taip pat yra sertifikuota koučingo specialistė bei sertifikuota mokymų trenerė, įvairių profesinių organizacijų narė.

  Specializacija: Žmogiškųjų išteklių valdymas, asmeninio potencialo didinimas, vadovavimas
  Rekomendacijos: KONCERNAS SBA, UAB „DOJUS agro“, AB „Lietuvos geležinkeliai“, UAB „Drogas“, AB „Klaipėdos nafta“
 • Gediminas Anužis
  patirtis nuo metų

  Gediminas Anužis

  Ugdymo partneris, lektorius

  Situacinė lyderystė Gediminą „patraukė“ ne be reikalo. Ypač skirtingų įmonių (nuo gamybinių iki prekybinių bei bankų) vadovai mini tai, kad šis konsultantas puikiai sugeba įsijausti į jų situaciją, ją perprasti ir dirbti būtent su jiems aktualiais klausimais - ar tai būtų vadovavimas, ar pardavimai. Gediminas teigia, kad jam svarbiausia rezultatas, o ir pardavimai, ir vadovavimas iš esmės yra apie tą patį - įtaką.

  Specializacija: Situacinė lyderystė, vadovavimas, darbas komandoje, pardavimai
  Rekomendacijos: AB „Vilkyškių pieninė“, AB „Citadele“ bankas, UAB „Lietpak“, Provident Polska S.A. filialas „Provident Finansai“, AB „Roquette Amilina“
 • Irina Rušmanė
  patirtis nuo metų

  Irina Rušmanė

  Ugdymo partnerė, lektorė

  Dirbdama su auditorija, Irina Rušmanė sugeba prikaustyti visų susirinkusiųjų dėmesį. Turėdama didelę profesinę patirtį, lektorė geba rasti kontaktą su bet kokia auditorija. Jos vedami mokymai yra ne tik sunkių gabaritų temų bei klausimų nagrinėjimas – tai „gyvas“ bendravimas, įtraukiantis visus dalyvius. Daugiausiai patirties Irina turi tiesioginių pardavimų bei telemarketingo srityse, o taip pat ilgus metus dirbo vidine trenere, todėl gerai išmano technikas, padedančias ne tik ugdyti kitus, bet ir pačiam greičiau pasiekti asmeninių bei organizacijos rezultatų.

  Specializacija: Jaunųjų vadovų ugdymas, NLP, Eneagrama, tiesioginiai pardavimai, telemarketingas
  Rekomendacijos: UAB „Lietpak“, UAB „Scapa Baltic“, UAB „Palink“, UAB „Volfas Engelman“, ŽŪB „Nematekas“
 • Ieva Palmquist
  patirtis nuo metų

  Ieva Daubaraitė – Palmquist

  Ugdymo partnerė

  Ieva turi net 15 metų patirties  pardavimų, rinkodaros, žmogiškųjų išteklių, viešųjų ryšių, projektų valdymo bei vadovavimo srityse, įvairiose kultūrose ir tarptautinėse organizacijose.  Pozityvumą ir gerą energiją skleidžianti Ieva Klientus stebina nestandartiniais sprendimais ir įdomiu informacijos pateikimu. Didžioji dalis ugdymo partnerės veiklos dėmesio buvo sutelkta į įmonių kultūrą, žmogiškųjų išteklių įdarbinimą, veiklos vertinimą, talentų vystymą, koučingą ir organizacijos vystymosi klausimus.

  Specializacija: Pokyčių valdymas, efektyvumo didinimas, kūrybinio mąstymo, sąmoningumo ugdymas, lyderystė, fasilitavimas
  Rekomendacijos: Ltd „Teambusu Partners“
 • Robertas Mincevičius
  patirtis nuo 2004 metų

  Robertas Mincevičius

  Ugdymo partneris, ekspertas

  Robertas – mokymų ekspertas, pripažįstamas tarptautinėse auditorijose, konsultavimo srityje dirbantis nuo 2004 metų. Robertas yra kelių įmonių akcininkas, valdybų narys bei vadovų konsultantas. Jis sėkmingai sprendžia įmonių veiklos pertvarkymo, efektyvumo didinimo, organizacijos augimo suvaldymo klausimus bei padeda surasti efektyviausius sprendimus vadovų produktyvumo ir susikalbėjimo didinimui. Dirba su aukščiausio lygio vadovais ir specialistais daugelyje EMEA regiono (Europa, Artimieji Rytai ir Afrika) šalių, savo patirtį perduoda ir Lietuvos įmonėms. Unikali Roberto kompetencija – projektų valdymas. Robertas sertifikuotas dirbti su GTD® (Getting Things Done®), GlobeSmart® ir kt. mokymo metodikomis bei įrankiais. Lengvai perteikia praktikoje pritaikomas žinias ir padeda diegti sudėtingus verslo modelius, o tai itin gelbsti Klientams, norintiems ne tik suvokti, ko imtis, siekiant geresnių rezultatų, bet ir kaip žinias paversti realiu veiksmu. Todėl Roberto Klientai gali įvardinti konkrečius pokyčius, kurių pavyko pasiekti po mokymų!

  Specializacija: Vadovavimas, derybos, projektų valdymas
  Rekomendacijos: AB „Luminor Bank“, AB „Grigeo“, UAB „Imlitex“, UAB „Nemuno vaistinė“, „AIG Europe Limited“ Lietuvos filialas.
 • Eglė Danilevičiūtė
  patirtis nuo metų

  Eglė Danilevičiūtė

  Ugdymo partnerė

  Nors Eglė turi tiek įgimtą dovaną, tiek ir sertifikatais patvirtintas kompetencijas ugdyti, ji labiausiai mėgsta mokyti ir konsultuoti to, ką pati praktiškai yra bandžiusi. Klientai visuomet džiaugiasi, kad konsultantės mokymuose vietoj vadovėlinių tiesų išgirsti daug vertingų praktinių patarimų iš aptarnavimo, pardavimų ir HR sričių. Eglė noriai konsultavimo veiklą derina su vadovo, išorinio HR ar kokybės vadovo pareigomis, dėl kurių puikiai žino šiandienos verslo aktualijas. Savo veiklą svetingumo sferoje dar 2003-iaisiais pradėjusi konsultantė, nuo 2007-ųjų veda mokymus, konsultuoja, kuria autorines ugdymo programas, Klientų aptarnavimo standartus.

  Specializacija: Personalo valdymas, Klientų aptarnavimas, pardavimai
 • Žilvinas Beniušis
  patirtis nuo metų

  Žilvinas Beniušis

  Ugdymo partneris, režisierius, aktorius

  Teatro režisierius, aktorius, lektorius, dėstytojas, koučingo specialistas, ugdymo metodikų kūrėjas padeda organizacijų vadovams ir jų komandoms „išvairuoti iš klaidos“ ir ją paversti sėkme! Būtent apie tai yra intelektualioji klounada. Klounas – tai, be abejo, humoras ir juokas, bet labiausiai – pasitikėjimas savimi. „RAUDONOS NOSYS gydytojai klounai“ yra viena iš žinomiausių Žilvino socialinių veiklų, padėjusių tūkstančiams pasijausti geriau. Emocinės sveikatos gerinimas yra viena Žilvino misijų, kuri pastaraisiais metais vis labiau žavi ir verslo pasaulį. Dirbdamas vadovu, Žilvinas turi galimybę savo darbe praktiškai išbandyti įvairias metodikas, todėl jos subtiliai subalansuotos ir adaptuotos verslo pasauliui.

  Specializacija: Komandos formavimas, vidinė komunikacija, viešoji kalba, konfliktų valdymas, asmeninio potencialo didinimas
 • Jūratė Jurginytė
  patirtis nuo metų

  Jūratė Jurginytė

  Ugdymo partnerė, koučingo specialistė, HR konsultantė

  Daugiau nei 12 metų Jūratė sėkmingai dirba tarptautinių organizacijų ugdymo ir darbuotojų motyvavimo bei įtraukimo srityje. Australijoje sėkmingai įgyvendino karjeros pokyčių programas, Europoje (Baltijos šalys; UK; Vokietija) vedė asmeninio efektyvumo mokymus, o Azijoje (JAE) - koučingo sesijas komandų vadovams, padėdama jiems augti kaip lyderiams. Jūratė yra Junior Chamber International (JCI) Sostinės skyriaus prezidentė bei valdybos narė (entuziastinga tarptautinės JCI organizacijos narė jau 12 metų), aktyviai prisideda prie Pasaulinės Lyderystės konferencijos (Global Leadership Summit) organizavimo, rašo ekspertinius straipsnius „Verslo žinioms", yra dažna pranešėja vadovams bei specialistams skirtose konferencijose.

  Specializacija: Vadovavimas, lyderystė, žmogiškųjų išteklių valdymas, efektyvumo didinimas
  Rekomendacijos: „Phillip Morris International
 • Balys Viršutis
  patirtis nuo 2008 metų

  Balys Viršutis

  Ugdymo partneris, lektorius

  Vadovavimo ir pardavimų meno Balys mokėsi teorinius modelius testuodamas praktikoje. Baigęs verslo studijas, dar 2008-aisiais pradėjo dirbti mokymų ir konsultacijų, o vėliau ir pardavimų bei marketingo srityse, kur greitai tapo vadovu. Pradėjęs verslo konsultanto karjerą, Balys vengia dalinti greitus patarimus, jis gilinasi į Kliento veiklos specifiką ir taip siūlo efektyviausius sprendimus. Balys yra sertifikuotas daugelio pasaulyje pripažintų metodikų (pvz. Core Strength, Accountability builder, Story Telling®, NLP Master Practicioner®, Leadership Builder Trainer®, etc.) praktikas, aktyvus kovinės savigynos sistemos SAVBOR instruktorius bei geidžiamas pranešėjas konferencijose.

  Specializacija: Derybos, pardavimai, vadovavimo efektyvumo didinimas, komunikacija, asmeninis efektyvumas
  Rekomendacijos: UAB „Pernod Ricard Lietuva“, ERGO Insurance SE Lietuvos filialas, UAB „NFQ Technologies“, UAB „BAA Training“, UAB „Impuls LTU“
 • Paulius Maciulevičius
  patirtis nuo metų

  Paulius Mačiulevičius

  Ugdymo partneris, psichologas, emocinės kompetencijos treneris

  Pauliaus akademinė ir profesinė patirtis yra iš trijų sričių: žurnalistikos, psichologijos ir investicijų konsultacijų. Nuo 2014 metų jis veda patyrimines programas verslo organizacijoms ir konsultuoja individualiai. Savo programų metu Paulius diegia efektyvios komunikacijos komandoje principus, padeda dalyviams pamatyti naują jų santykį su kolegomis, išgrynina kliuvinius ir įkvepia juos spręsti. Sesijų metu atrandami vidiniai resursai, kurie padeda efektyviau atlikti užduotis ir tobulėti tiek organizacijos viduje, tiek asmeniniame lygmenyje. Daug laiko praleidęs kelionėse ir susipažinęs su įvairiomis Rytų ir Vakarų sąmoningumo plėtimo praktikomis, Paulius moko jas integruoti į organizacinę verslo aplinką.

  Specializacija: Emocinė kompetencija, komunikacija komandoje ir bendravimo įgūdžiai, pokyčių valdymas
  Rekomendacijos: UAB „Felit (IKEA Lietuva)“
 • Jotvilas Švirinas
  patirtis nuo metų

  Jotvilas Švirinas

  Ugdymo partneris, moderatorius

  Jotvilas - būgnininkas, perskusininkas, džiazuotojas iš prigimties, GRAND PARTNERS veda komandos formavimo, asmeninių ribų plėtimo ir šiaip geros nuotaikos sesijas, pasitelkdamas įvairiausius instrumentus. Tam tinka ir afrikietiški būgneliai, ir „bumbekliai“. Dirbdamas mūsų komandoje nuo 2010 m., specialistas jau gerai perprato verslo renginių specifiką, pats yra vedęs ir koordinavęs daugybę renginių nuo keliolikos iki 600 dalyvių. Jotvilas yra baigęs finansų valdymo studijas „University of Hull“, Anglijoje.

  Specializacija: Komandos ir asmeninio potencialo didinimas
  Rekomendacijos: UAB „Rimi Lietuva“, UAB „Nemuno vaistinė“, UAB „Agrokoncernas“, LR Valstybės kontrolė, AB „Swedbank“
 • Nerijus Šėža
  patirtis nuo metų

  Nerijus Šėža

  Ugdymo partneris, lektorius

  Nerijus mėgsta eksperimentuoti, bet tam iš anksto kruopščiai pasiruošia. Darbas su juo - tikras malonumas, nes tai labai konkretus, viską apmąstantis konsultantas. Jo įžvalgos bei rekomendacijos visuomet susijusios su Klientų veiklos specifika, todėl visuomet vertingos. Konsultantas savo veiklą pradėjo nuo praktinės veiklos versle, vėliau dirbo bene geriausių lektorių kalve laikomoje ISM, kitose auštosiose mokyklose. 2001-aisiais pradėtą konsultacinę veiklą Nerijus sėkmingai sieja su vadovaujančiomis pareigomis aviacijos srityje. Konsultantas yra sertifikuotas dirbti su daugeliu Lietuvoje pripažinimą pelniusių „Inscape Publishing“ metodikų.

  Specializacija: DISC tipologija, komandos formavimas, vadovavimas
  Rekomendacijos: UAB „Argus“, Neringos savivaldybės administracija, UAB „Rittal“, UAB „Sanofi-Aventis Lietuva“, UAB „Vetfarmas“
 • patirtis nuo metų

  Ričardas Matulionis

  Ugdymo partneris, LEAN ekspertas

  Ričardas - praktikas, ilgus metus dirbęs gamyboje, visuomet domėjosi, kaip pasiekti maksimalaus efektyvumo. Atsiradus galimybei, įgijo LEAN eksperto kvalifikaciją ir daugiausiai dirbo šioje srityje, ir kaip vadovas, ir kaip išorinis ekspertas, gebantis pasiekti išskirtinių rezultatų gamybos efektyvumo didinimo srityje. Be to, Ričardas yra „linksmų plaučių“ žmogus, kupinas idėjų ir istorijų. Per 15 bendro darbo metų nesame matę šio specialisto nusiminusio ar susiraukusio. Net kai Ričardas pyksta, jis tai daro su puikia nuotaika! Tad suprantama, kad rezultatai su tokiu specialistu ateina greičiau ir lengviau.

  Specializacija: LEAN, gamybos procesų tobulinimas
  Rekomendacijos: UAB „Orion Global Pet“, UAB „Randers Reb International“, UAB „Viking Industrier“, UAB „Glassbel Baltic“, UAB „Massive Wood Constuction“

Administracija

 • Goda Petravičienė
  patirtis nuo 2013 metų

  Goda Petravičienė

  Direktorė

  „Verslas - tai dėlionė iš milijono detalių. Visos jos tinkamos ir reikalingos. Svarbu surasti tinkamą vietą ir laiką kiekvienam sprendimui“, sako Goda. Sisteminis mąstymas yra išskirtinis šios specialistės bruožas. Tai leidžia priimti subalansuotus sprendimus tiek savo versle, tiek dirbant su Klientais. Specialistė įgijo verslo administravimo ir psichologijos aukštojo mokslo bei verslo vadybos (žmogiškųjų išteklių tobulinimas) magistro diplomus. Mokslai ir darbas JAV, stažuotės Lietuvoje ir užsienyje padeda plačiau matyti ir savitai vertinti įvairius reiškinius. Specialistė yra sertifikuota koučingo specialistė, įvairių nevyriausybinių organizacijų narė, valdybos narė.

  Specializacija: Verslo procesų tobulinimas, žmogiškųjų išteklių valdymas, rinkodara, vidinė komunikacija
 • Andrius Petravičius
  patirtis nuo 2004 metų

  Andrius Petravičius

  Plėtros vadovas

  Reikia idėjos? Klausk Andriaus. Tai nepailstantis kūrybiškų sprendimų generatorius. Andrius turi daugiau nei 100 verslo idėjų, iš kurių jau 10 sėkmingai įgyvendino per pirmąjį savo karjeros dešimtmetį. „Networking'as“ arba gebėjimas tinkamai sujungti reikiamus žmones ir idėjas yra Andriaus talentas ir gyvenimo būdas. Nors yra įgijęs verslo administravimo diplomą, Andrius labiau vertina savo gyvenimo mokyklą. Pardavimų srityje Andrius „dirba“ nuo 1998 m.

  Specializacija: Verslo plėtra, pardavimai
 • Jolanta Butėnaitė
  patirtis nuo 2001 metų

  Jolanta Butėnaitė

  Verslo Klientų vadovė

  Karjerą pradėjusi vienoje didžiausių tuo metu gamybinių įmonių, Jolanta vėliau ėjo vadovės pareigas mažmeninės prekybos pradininkų tinkle, o paskui karjerą tęsė kompleksinių sprendimų pardavimo srityje. Pardavimai Jolantos darbe nuolat šalia, nes tai santykio kūrimas, kuris niekada nesibaigia.

  Specializacija: Komunikacija su stambiais Klientais, pardavimai
 • Jolanta Grigė
  patirtis nuo metų

  Jolanta Grigė

  Verslo Klientų vadovė

  Jolanta daro tai, ką iš tiesų labai mėgsta. Daugelį metų dirbusi personalo vadove, ji atrado save pardavimuose ir sako, kad nenorėtų nė vienai dienai to pakeisti. Jolanta prisipažįsta, kad ne itin mėgsta leisti laiką biure, nes iš tiesų „veža“ bendravimas su Klientais. Jai įdomiausia yra perprasti tikrąjį Kliento poreikį ir rasti optimalų sprendimą. Tai žmogus, kuris nepagailės nei laiko, nei jėgų tam, kad iš tiesų patenkintų Kliento poreikį.

  Specializacija: Darbas su stambiais Klientais, pardavimai
 • Robertas Lapkauskas
  patirtis nuo metų

  Robertas Lapkauskas

  Verslo Klientų vadovas

  „Ledą eskimui parduoti įmanoma, bet tik vieną kartą.“ Ilgalaikis santykis Robertui yra viskas, todėl kai kurie Klientai, kurie dirbo su Robertu dar 2001-aisiais, vis dar skambina būtent jam. 2013-aisiais Robertas įgijo „The Coaching Game“ praktiko kvalifikaciją. Pamatęs metodikos vertę tiek asmeniniame gyvenime, tiek ir versle, ir toliau kėlė kvalifikaciją šioje srityje. Nuo 2015 m. yra „Points of You“ treneris. Nuo 2014-ųjų - sertifikuotas koučingo treneris.

  Specializacija: Komunikacija su stambiais Klientais, pardavimai, „Points of You“ treneris
 • Domantas Rulevičius
  patirtis nuo Komunikacija su stambiais Klientais, pardavimai metų

  Domantas Rulevičius

  Verslo Klientų vadovas

  Domantas yra nepailstantis ir entuziastingas verslo Klientų vedlys, į bet kokią situaciją žvelgiantis giliau, mąstantis sistemiškai ir savo Klientų poreikiams ieškantis kompleksinių, tvarių sprendimų. Domantas – partneris ir patarėjas, atvirai besidalinantis savo įžvalgomis ir idėjomis, kaip drauge su Klientu sukurti proveržį, puoselėti ilgalaikę ir visapusišką gerovę. Tai pardavimų gurmanas, turintis ilgametės ir tarptautinės darbo su įvairiais verslo pasauliais patirties, gebantis susikalbėti, suprasti ir užmegzti nuoširdų ryšį su skirtingais žmonėmis. Domantas – energingas ir tolerantiškas maksimalistas, orientuotas į lūkesčius pranokstantį rezultatą ir tvarų santykį.

  Specializacija: Komunikacija su stambiais Klientais, pardavimai
 • Dagnė Jucienė
  patirtis nuo metų

  Dagnė Jucienė

  Mokymų organizavimo ir biuro vadovė

  Dagnė - mūsų biuro siela - pasitinka ir išlydi svečius ir komandą. Pagrindinė Dagnės atsakomybė - pasirūpinti tiek komanda, tiek Klientais, kad visi renginiai vyktų jiems pritaikytose vietose, kad visi turėtų darbui reikalingas priemones. Dagnė be galo draugiška ir rūpestinga, o be to - labai kantri! Džiaugiamės turėdami ją savo komandoje, nes žinome, kad ji pagalvos už mus kelis žingsnius į priekį.

  Specializacija: Mokymų organizavimo ir biuro vadovė
 • patirtis nuo metų

  Akvilė Butkienė

  Projektų koordinatorė

  Akvilė be galo rūpestinga ir atsakinga, todėl tinkamas projektų įgyvendinimas nuo idėjos iki pabaigos jai gana nesunkiai įkandamas. Akvilė GRAND PARTNERS dirba jau seniai ir žino tvarkas, procesus bei galimybes iš skirtingų perspektyvų, todėl Klientams gali pasiūlyti pačius tinkamiausius ir efektyviausius sprendimus.

  Specializacija: Renginių organizavimas, projektų koordinavimas
 • Svetlana Muchlia
  patirtis nuo metų

  Svetlana Muchlia

  Projektų koordinatorė

  Svetlana yra atsakinga už Rytų Lietuvos organizacijų projektų koordinavimą. Jos išskirtinis bruožas - šypsena. Net apie sudėtingus dalykus kalbėdama su Klientu telefonu, ši specialistė visuomet nuoširdžiai šypsosi ir Klientai tai, be abejonės, jaučia. Svetlana valdo ne vieną didelės apimties tęstinį projektą, kuriuose sau kelia tikslą - optimaliai subalansuoti Klientų poreikius ir GRAND PARTNERS galimybes.

  Specializacija: Renginių organizavimas, projektų koordinavimas
 • Jūratė Piekuvienė
  patirtis nuo metų

  Jūratė Piekuvienė

  Projektų koordinatorė

  Jūratė yra tikra projektų valdymo „grandė": su ES fondų bei kitų tarptautinių ir Lietuvos institucijų finansuojamais projektais dirba nuo 2011-ųjų. Tai labai draugiškas ir empatiškas žmogus, kurio balse net telefonu visuomet jauti šypseną. Taip pat Jūratė be galo stropi ir atsakinga, todėl GRAND PARTNERS Klientams su ja ne tik malonu, bet ir saugu!

  Specializacija: Renginių organizavimas, projektų koordinavimas
 • Justina Sabanskienė
  patirtis nuo metų

  Justina Sabanskienė

  Mokymų turinio koordinatorė

  Justinos varomoji jėga – tikėjimas, kad kiekvieną darbą galima padaryti geriau ir daugiau, nes kiekvienas Klientas vertas lūkesčius viršijančių pastangų. Pagal aukščiausios kokybės mokymų turinio kūrimo standartus Justina padeda realizuoti aktualiausias tendencijas atliepiančius ir ypatingą mokymų turinio patrauklumą sukuriančius sprendimus. O Klientui ir Komandai stengiasi užtikrinti maksimalų mokymų turinio kūrimo koordinavimo komfortą.

  Specializacija: Mokymų turinio kūrimas ir redagavimas, projektų koordinavimas
 • Odilija Murauskaitė
  patirtis nuo metų

  Odilija Murauskaitė

  Rinkodaros projektų vadovė

  Odilija - mūsų akys ir ausys... Vos tik nugirdusi idėją, ji deda visas pastangas, kad ji taptų realybe. Šios rūpestingos ir atsakingos specialistės dėka įmonėje įgyvendinama daug gražių iniciatyvų, kurioms be Odilijos tiesiog neliktų laiko ir energijos. Ji rūpinasi įmonės rinkodaros projektais, organizuoja vidinius bei išorinius renginius, o taip pat prisideda prie darbo su Klientais kokybės tobulinimo.

  Specializacija: Administracinių klausimų sprendimas, rinkodaros veiklų koordinavimas
 • Jolita Čiukšytė
  patirtis nuo metų

  Jolita Čiukšytė

  Produktų vadybininkė

  Jolita yra atsakinga už tai, kad mūsų įmonės Klientams sukurti elektroniniai sprendimai būtų įgyvendinti laiku ir kokybiškai. Ji ne tik prižiūri, kad įvairūs tyrimai, vebinarai, integruoti, e.mokymai ir kiti produktai būtų tinkamai paruošti ir realizuoti Klientams, bet taip pat organizuoja ir auditorinius mokymus. Jolita visuomet klausosi ir ieško būdų padėti Klientui, kiekvienam mokymų dalyviui bet kokiu jam kylančiu klausimu.

  Specializacija: produktų kokybės priežiūra, įgyvendinimas ir mokymų organizavimas