Skirtingų kultūrų darbuotojų bendradarbiavimo užtikrinimas

Nauda organizacijai

Skrenda amerikietis, vokietis ir rusas lėktuvu… Pažįstama? Pasakojama begalė anekdotų apie skirtingų tautybių atstovų bendravimą. O ir gyvenime patiriame kuriozinių situacijų vien dėl to, kad nežinome ko tikėtis vieni iš kitų. Plėtojant eksportą, dalyvaujant parodose, įsigyjant prekes ar paslaugas iš užsienio tiekėjų, į darbą priimant kitų tautybių darbuotojus, be galo vertinga išmanyti kultūrinius skirtumus.

  • Po šių mokymų dalyviai geba tinkamai pristatyti savo kultūrą, o tai pat išmano pagrindinius kitų kultūrų bruožus;
  • Po mokymų atsiradęs kitų kultūrų suvokimas didina pagarbą ir pakantumą, todėl darbas tampa efektyvesnis, orientuojamasi į bendrumus, o ne skirtumus.

Turite klausimų?
Reikia patarimo?

I’m really thankful to Grand Partners and Raman Gaiduk personally for comprehensive and fascinating program. They managed not only to fit extensive set of topics into just six training days but also to pick most relevant ones for Epam context. All considered areas are extremely important today for our Company to growth and success. There was enough practice to imprint theoretical knowledge and very strong team building components. I also appreciate ease of learning process and funny but relevant examples from Raman’s experience.

Maxim Malets
„EPAM Systems“