arrow_left_blue_2

Lyderystė

APIE

Lyderystė

Kaip, laikui bėgant, keičiasi lyderystė ir jos svarba? Ko reikia lyderiui šių dienų kontekste, kas neišvengiamai keičiasi, įsitvirtinant naujiems darbo modeliams, darbuotojų kartoms, jų vertybėms, kintant organizacijų struktūroms? Dažnai tikima, kad lyderiais gali būti tik aukštesnių grandžių vadovai, tačiau lyderiai išryškėja bet kurios grandies vadovų ar bet kokios srities specialistų grupėse. Ar iš tiesų organizacijose egzistuoja ši formali ir neformali lyderystė?
Lyderystė – gebėjimas, kurį įvaldyti, pasitelkus kompleksinį ugdymą, gali kiekvienas, kuriam to reikia kasdieniame darbe, keičiantis pareigoms ar karjeros krypčiai. Asmeninių savybių, pasitikėjimo savimi ugdymas, vadybinių įgūdžių tobulinimas, atnaujinimas ir viso to tarpusavio dermė – tai, apie ką yra lyderystės mokymai.

Apie ką tai?
Šie mokymai, tai lyg lyderystės akademija, kuri apima darbuotojų įsitraukimą skatinančios, praktinės, pasidalintos lyderystės temas, kalbama apie lyderio įtaką kasdieniame darbe, asmenybines jo galias, lyderio vaidmenį ir reikšmę, vykstant nuolatiniams pokyčiams.

Kodėl GRAND PARTNERS?
Mes tikime, kad žmogaus potencialas yra didžiulis ir kad kiekvienas motyvuotas, tikslų ar idėjų turintis žmogus anksčiau ar vėliau gali savo siekius paversti realybe ir tapti puikiu lyderiu jam aktualioje ar svarbioje srityje. Lyderystės gebėjimo nemistifikuojame. Priešingai – mūsų konsultantai per klasikines ir novatoriškas metodikas bei praktikas moko jį ugdyti, atskleisti, „įdarbinti“ ten, kur tuo metu tai reikalinga ar svarbu.
GRAND PARTNERS lyderystės mokymai, pagrįsti praktikoje daugybę kartų patikrintais metodais, sukuria tvirtą pagrindą skleistis lyderio gebėjimams, geriau pažinti save, atrasti savo stiprybes. Suteikiame ne tik žinių, bet ir praktinių įrankių, angliškai vadinamų „TIPS and TRICKS“, kuriuos galima taikyti iš karto po mokymų, siekiant atrasti, ko būtent Jūsų situacijoje reikia ir kas pasiteisina labiausiai, kas Jums priimtiniausia.

Mes žinome, kaip pagreitinti
vadovų ir jų komandų
kelią į sėkmę!
Shopping Cart
Scroll to Top