arrow_left_blue_2

Vadovavimas

APIE

Vadovavimas

Vadovavimas – tokia plati ir tiek daug aprėpianti sąvoka, kad, norint įvaldyti jo subtilybes ir ištobulinti šį gebėjimą, nebežinia, ko ir griebtis… Tačiau aišku viena – vadovavimas yra neatsiejamas nuo kitų žmonių – organizacijos darbuotojų. Neabejojama ir tuo, kad vadovavimo mokytis ar šios srities žinias atnaujinti – būtina, nes nuolat kinta darbuotojų kartos, jų poreikiai ir vertybės, rinkos situacija, keičiasi bei prie nuolatinių globalių pokyčių prisitaiko ir pati organizacija. Tad, trumpai tariant, vadovavimas yra gebėjimas nukreipti skirtingų darbuotojų pastangas organizacijai reikalinga, palankia linkme. Kaip įgyti šį gebėjimą? Mokytis, nes vadovais nėra gimstama – jais būti arba tapti puikiais vadovais yra išmokstama.

Apie ką tai?
Šios grupės mokymai apima temas apie efektyvų, situacinį, ugdomąjį, į rezultatus orientuotą vadovavimą, specialisto tapsmą vadovu, vadovo ir komandos santykius, jo emocinį intelektą, vadovavimo meistriškumą, darbą su skirtingomis kartomis, vadovavimą skirtingoms asmenybėms, specializuotiems padaliniams. Atskleidžiamos delegavimo, metinių, karjeros pokalbių, mentorystės, naujų darbuotojų integracijos ir kitos temos.

Kodėl GRAND PARTNERS?
Vadovavimas – viena pagrindinių GRAND PARTNERS specializacijos sričių nuo 2004 m. Nuo to laiko mokymai vadovams organizuoti Lietuvoje ir kaimyninėse šalyse lietuvių, rusų ir anglų kalbomis.
Visi GRAND PARTNERS konsultantai turi ilgametės darbo su skirtingų grandžių vadovais iš skirtingų rinkos segmentų patirties, todėl gali analizuoti ir apibendrinti įvairiausius vadovų iššūkius bei pateikti vertingų įžvalgų, kaip juos spręsti.
GRAND PARTNERS vadovų mokymai – itin praktiški, juose daug laiko skiriama savarankiškam darbui, savianalizei, nes organizacija yra būtent vadovo atspindys.
Darbą vadovų ugdymo srityje rekomenduojame pradėti nuo vadovavimo kompetencijų vertinimo GRAND VIEW 360⁰. Tai dar 2009 m. GRAND PARTNERS ekspertų sukurta metodika, padedanti išsamiai ir patikimai įvertinti 19 svarbiausių vadovo kompetencijų.
Vadovams galime pasiūlyti net keletą skirtingoms vadovų reikmėms pritaikytų tęstinių akademijų, apimančių darbą su konsultantais bei savarankišką darbą nuotoliniu būdu.
Vadovo mokymai – tai unikalus požiūris, išskirtinės metodikos ir lengvai praktikoje taikomi įrankiai jau kitą dieną po mokymų.

Mes žinome, kaip pagreitinti
vadovų ir jų komandų
kelią į sėkmę!
Shopping Cart
Scroll to Top