Agile Leader: verslo gyvybingumas nuolatinių pokyčių sąlygomis

Nauda organizacijai

Vis dažniau visų dydžių organizacijos pastebi, jog išorinių pokyčių greitis pralenkia įmonės galimybes prie jų prisitaikyti. Tai nulemia įmonės vadovų ir darbuotojų mąstymas, pasenę vadybiniai įpročiai, egzistuojančių hierarchinių struktūrų nelankstumas, dinaminio bendradarbiavimo stoka, prastas informacinių srautų valdymas bei „greito reagavimo“ vadybinių įrankių trūkumas. Šioje programoje:

  • Vadovai sužinos, kokie globalios rinkos procesai kuria tiesioginę ar netiesioginę grėsmę egzistuojančioms organizacijoms ir jų verslo modeliams.
  • Vadovai susipažins su AGILE organizacijos sąvoka ir kodėl vis daugiau įvairių sektorių įmonių visame pasaulyje AGILE laiko savo strateginiu prioritetu.
  • Dalyviai įvertins savo organizacijos AGILE lygį bei numatys pokyčius, būtinus įmonės gyvybingumui stiprinti.
  • Vadovai susipažins su AGILE lyderystės esminėmis kompetencijomis ir įvertins savo pasirengimą tai taikyti darbe.
  • Dalyviai išeis su planu, kaip tobulinti organizaciją bei keisti savo bei savo komandos įpročius, judant AGILE organizacijos link.

Turite klausimų?
Reikia patarimo?

Norėjau labai pasidžiaugti įvykusiais mokymais, kuriuos vedė Lina Preikšienė. Jūsų rekomendacija puiki. Sužavėjo profesionalumas, patirtis ir ypatingas lankstumas, prisiderinant prie mūsų poreikių.

Rasa Trybienė
UAB „Garant“