Store Master® parduotuvių vedėjų akademija

Tai tęstiniai mokymai, kuriuos sudaro kelios mokymų temos bei įvairios užduotys savarankiškam darbui ar papildomam darbui su konsultantu tarp jų. Akademija – tai efektyvus sprendimas, siekiant realių pokyčių, nes per 4-6 akademijos mėnesius dalyviai ne tik tęsia tam tikros temos nagrinėjimą, bet ir nuolat taiko įgytas žinias savo darbe, turi galimybę su specialistais aptarti, kas sekėsi, užduoti aktualius klausimus, konsultuotis. Akademijos autoriai – ilgus metus dirbę mažmeninėje prekyboje, todėl akademijos turinys tiesiogiai pritaikytas prie parduotuvių vedėjų poreikių.

Kada gali prireikti

  • Kai parduotuvės vedėjai susiduria su sunkumais, siekdami užtikrinti tinkamą Klientų aptarnavimo kokybę bei parduotuvės pardavimų rezultatus;
  • Kai vyksta darbuotojų kaita, o jų adaptacija ir ugdymas užima daug laiko arba nuo to kenčia Klientų aptarnavimo kokybė;
  • Kai darbuotojai išeina iš įmonės dėl savo tiesioginio vadovo nekompetencijos.

Nauda organizacijai

  • Mažmeninėje prekyboje žmogiškasis faktorius turi esminę reikšmę tiek įmonės reputacijai, tiek ir tiesiogiai pardavimams. Šios akademijos pagrindinis tikslas – suteikti parduotuvių vadovams žinių ir įrankių, kaip išlaikyti aukštą Klientų aptarnavimo kokybę bei didinti pardavimus, pasitelkiant visą kolektyvą.
  • Po akademijos parduotuvių vadovai puikiai susitvarko su savo tiesioginiu darbu, sugeba sutelkti kolektyvą bendram tikslui, išlaikyti darbui tinkamą atmosferą ir Klientų aptarnavimo kokybę.

Turite klausimų?
Reikia patarimo?

Norėjau labai pasidžiaugti įvykusiais mokymais, kuriuos vedė Lina Preikšienė. Jūsų rekomendacija puiki. Sužavėjo profesionalumas, patirtis ir ypatingas lankstumas, prisiderinant prie mūsų poreikių.

Rasa Trybienė
UAB „Garant“