Santykių kūrimas ir efektyvi komunikacija

Nauda organizacijai

Gyvenant technologijų amžiuje, santykiai išlieka viena didžiausių vertybių. Sakoma, jog svarbu ne tai, ką tu žinai, o tai, ką tu pažįsti. Gebėjimas kurti santykius nėra susijęs nei su išsilavinimu, nei su socialiniu statusu. Jus riboja tik Jūs patys. Tad kas reikalinga, kad tiek įmonėje, tiek už jos ribų, būtumėte ta kritinė grandis, gebanti sutelkti skirtingus žmones bendram tikslui?

  • Po šių mokymų ne tik žinosite, bet ir įgysite esminių gebėjimų, padėsiančių pritraukti tinkamus žmones;
  • Jūsų bendravimo įgūdžiai padės Jums tapti efektyvesniais bei išlaikyti ilgalaikius santykius su skirtingų tipų žmonėmis;
  • Žinodami pagrindinius įtakos ir bendradarbiavimo dėsnius, Jūs gebėsite didinti įtaką savo padalinyje, įmonėje, o gal net ir šalies mastu.

Atsiliepimai

Aktyvios užduotys, naudinga informacija, apčiuopiama nauda.

Marija Miselytė
UAB „NFQ Solutions“

Tai, ką sužinojau, galima pritaikyti kasdienybėje.

Rita Šakinytė
AB „Smiltynės perkėla“

Praplėčiau žinias apie save ir savo kolegas bei pačią įmonę. Padėjo identifikuoti organizacijos problemas ir jų sprendimo metodus.Sužinojau įrankių, kaip galima pagerinti komunikaciją.

Paulius Arūnas
UAB „Dojus Agro“

Tikimės toliau bendradarbiauti ir tobulėti kartu su Jumis.

Rita Bagdonaitė
VĮ „Lietuvos oro uostai“

Turite klausimų?
Reikia patarimo?

I’m really thankful to Grand Partners and Raman Gaiduk personally for comprehensive and fascinating program. They managed not only to fit extensive set of topics into just six training days but also to pick most relevant ones for Epam context. All considered areas are extremely important today for our Company to growth and success. There was enough practice to imprint theoretical knowledge and very strong team building components. I also appreciate ease of learning process and funny but relevant examples from Raman’s experience.

Maxim Malets
„EPAM Systems“