VALUE COMPASS® vertybių sistemos diegimas

Organizacijos vertybės – tai būdas nusakyti, kaip organizacija vykdo savo veiklą. Pastebima, kad būtent tai tampa aktualu tiek pirkėjams, tiek patiems darbuotojams. Organizacijos vertybių išgryninimas ir jų integracija į kasdienę veiklą tampa galimybe užsitikrinti Klientų ir darbuotojų lojalumą. Vertybių sąrašus turi daugelis. Tačiau kas toliau?

Kada gali prireikti

Vertybių diegimas tampa aktualus tuomet, kai siekiama darbuotojų ir Klientų lojalumo ne tik organizacijos paslaugai ar prekei, bet ir tam, kaip tai sukuriama. Vertybėmis savo veiklą grindžia daugelis perspektyviausių pasaulio organizacijų, nuolat tampančių geidžiamiausiais darbdaviais, žinomiausiais prekių ženklais.

Nauda organizacijai

  • Įmonės vertybių suderinimas su asmeninėmis vertybėmis skatina darbuotojų motyvaciją, lojalumą bei įsitraukimą, todėl gerėja įmonės veiklos rezultatai;
  • Identifikavus įmonės vertybes, lengviau parinkti tinkamus naujus ir išlaikyti svarbiausius darbuotojus;
  • Stipri organizacijos vertybių visuma leidžia stiprinti organizacijos įvaizdį, akcentuoti išskirtinumus, tapti patrauklesniais Klientams, partneriams ir net investitoriams.

Atsiliepimai

„Vertybių išsigryninimas mūsų komandai padėjo atrasti pagrindinius sąlyčio taškus, kurių dėka galime sklandžiau dirbti, laisviau susikalbėti. Vertybių diegimo procese kolegoms gimė kelios idėjos, dabar jau virtusios tradicijomis. Vienareikšmiškai tai laikau labai naudinga patirtimi visai mūsų komandai. „

Evelina Griciūtė
UAB „VARLĖ“

Turite klausimų?
Reikia patarimo?

I’m really thankful to Grand Partners and Raman Gaiduk personally for comprehensive and fascinating program. They managed not only to fit extensive set of topics into just six training days but also to pick most relevant ones for Epam context. All considered areas are extremely important today for our Company to growth and success. There was enough practice to imprint theoretical knowledge and very strong team building components. I also appreciate ease of learning process and funny but relevant examples from Raman’s experience.

Maxim Malets
„EPAM Systems“