Master® gamybos meistrų akademija

Tai tęstiniai mokymai, kuriuos sudaro kelios mokymų temos bei įvairios užduotys savarankiškam darbui ar papildomam darbui su konsultantu tarp jų. Ši programa idealiai atitinka vidurinės grandies vadovų gamyboje poreikius: informacija pateikiama labai praktiškai, sukuriant tokias aplinkybes, kai dalyviai privalo išbandyti įgytas žinias praktikoje. Todėl pokyčiai vyksta jau po pirmojo modulio.

Kada gali prireikti

  • Kai vadovo pareigos skiriamos gamybos specialistams, kuriems būtini bent baziniai vadovavimo įgūdžiai;
  • Kai yra didelė gamybos darbuotojų kaita ir viena iš jų išėjimo iš darbo priežasčių – tiesioginis vadovas;
  • Kai siekiama didinti gamybos efektyvumą, pasitelkiant žmogiškuosius išteklius.

Nauda organizacijai

  • Pagerėjus meistrų darbui su darbuotojais, didėja tiek vienų, tiek kitų pasitenkinimas darbu, mažėja kaita, o tai turi teigiamos įtakos veiklos rezultatams;
  • Vadovavimo kompetenciją tobulinantys meistrai geba greičiau priimti optimalius sprendimus, o taip pat yra iniciatyvesni, tobulinant įmonės veiklą;
  • Investicija į šios grandies vadovus padeda lengviau pritraukti ir išlaikyti tinkamus šios grandies specialistus.

Atsiliepimai

Kai pradėjau dalyvauti šiuose mokymuose, iš tikro pradėjau labiau pažinti savo darbuotojus.

Reda Šonaitė
UAB „Yazaki Wiring Technologies Lietuva“

Prieš mokymus visai kitaip suvokiau patį vadovavimą. Atrodė, kad šiam dalykui nereikia ypatingų žinių. Po mokymų nuomonė kardinaliai pasikeitė – vadovauti irgi reikia mokėti!

Linas Kriaučiūnas
AB „Roquette Amilina“

Nuo pat pirmojo mokymo, atrodo, visa paruošta informacija taip atitiko mūsų tematiką, kad pamačiau save tarsi veidrodyje – koks aš vadovas. Mokymai, manau, išliks neišdildomi, kadangi pati pateikimo forma smagi, nenuobodi bei profesionali.

Renata Granskienė
UAB „S-Form“

Labai patiko mokymai. Esu sužavėta. Jaučiu, kad Irinos dėka patobulėjau, lengviau valdau emocijas. Gavau patarimų net ir asmeniniais klausimais. Ačiū!

Edita Radzevičiūtė
UAB „Lietpak“

Šiuose mokymuose supratau, kad apie vadovavimą, darbų organizavimą, bendravimą su pavaldiniais turėjome nuo seno susiformavusių klaidingų nuostatų.

Žydrūnas Kirvaitis
Lietuvos ir Vokietijos UAB „Stevila“

Turite klausimų?
Reikia patarimo?

Norėjau labai pasidžiaugti įvykusiais mokymais, kuriuos vedė Lina Preikšienė. Jūsų rekomendacija puiki. Sužavėjo profesionalumas, patirtis ir ypatingas lankstumas, prisiderinant prie mūsų poreikių.

Rasa Trybienė
UAB „Garant“