Verslo problemų sprendimas komandoje

Nauda organizacijai

Pastaruoju metu sparčiai populiarėja mokymasis per projektus (angl. „action learning“) , kai skirtingas pareigas einantys darbuotojai kartu įgyvendina dažnai su jų pagrindinėmis atsakomybėmis nesusijusius projektus. Tokio metodo pagrindinė vertė – nestandartiniai sprendimai bei gebėjimas spręsti problemas sistemiškai, visos organizacijos mastu.

  • Šių mokymų metu dalyviai įgyja kūrybiškus problemų sprendimo įrankius, susipažįsta su kūrybiškumo skatinimo metodikomis;
  • Dirbdami kartu dalyviai suvokia funkcinių padalinių tarpusavio priklausomybę, bendradarbiavimo svarbą;
  • Bendradarbiaujant priimtų sprendimų kokybė skatina dalyvius kartu ieškoti sprendimų ir po mokymų, todėl dažnai pagerėja santykiai tarp funkcinių padalinių, veikla planuojama efektyviau, atsižvelgiant į tam įtakos turinčių veiksnių visumą.

Atsiliepimai

Praktinės užduotys su analize leido pamatyti kolektyvo silpnąsias ir stipriąsias puses, susimąstyti apie dabartinį savo indėlį į bendrą kolektyvo darbą ir pagalvoti apie perspektyvą.

Inga Gruduls
UAB „TZMO Lietuva“

Užduotys privertė permąstyti kai kuriuos, atrodo, įprastus dalykus, komandos vientisumą ir individualumą.

Žydrūnė Musienė
UAB „TZMO Lietuva“

Nesusitelksiu vien tik į savo darbą, labiau vertinsiu, kaip tai veikia bendrą komandos darbą ir kaip geriau pasiekti rezultatą.

Donatas Ramonas
UAB „TZMO Lietuva“

Subalansuota teorija ir praktika.

Vitalija Meiženienė
UAB „Baltic Transline“

Viskas buvo puiku. Jei mokymų dalyviai neskubėjo pietauti, vadinasi mokymai buvo labai įdomūs.

Vilija Kaminskaitė
UAB „Baltic Transline“

Turite klausimų?
Reikia patarimo?

I’m really thankful to Grand Partners and Raman Gaiduk personally for comprehensive and fascinating program. They managed not only to fit extensive set of topics into just six training days but also to pick most relevant ones for Epam context. All considered areas are extremely important today for our Company to growth and success. There was enough practice to imprint theoretical knowledge and very strong team building components. I also appreciate ease of learning process and funny but relevant examples from Raman’s experience.

Maxim Malets
„EPAM Systems“