arrow_left_blue
AUTORIUS
Comments Box SVG iconsUsed for the like, share, comment, and reaction icons
Penktadienį Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešoji biblioteka skambėjo klausimas, kuris šiandien aktualus kiekvienam – kaip žinutė virsta konfliktu ir ką galime padaryti, kad ji taptų dialogo pradžia.

Džiaugiamės, kad #GrandPartners ugdymo partnerė Ieva Daubaraitė-Palmquist šiame renginyje argumentuotai kalbėjo apie visuomenės susiskaldymą bei ribą tarp paveikios komunikacijos ir emocinės manipuliacijos, o diskusijoje su žiniasklaidos ir komunikacijos profesionalais buvo ieškoma atsakymų apie realią atsakomybę viešojoje erdvėje.

Ačiū organizatoriams ir diskusijos dalyviams už prasmingą, aktualų ir bendruomenę telkiantį pokalbį!Image attachmentImage attachment+1Image attachment

Penktadienį Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešoji biblioteka skambėjo klausimas, kuris šiandien aktualus kiekvienam – kaip žinutė virsta konfliktu ir ką galime padaryti, kad ji taptų dialogo pradžia.

Džiaugiamės, kad #grandpartners ugdymo partnerė Ieva Daubaraitė-Palmquist šiame renginyje argumentuotai kalbėjo apie visuomenės susiskaldymą bei ribą tarp paveikios komunikacijos ir emocinės manipuliacijos, o diskusijoje su žiniasklaidos ir komunikacijos profesionalais buvo ieškoma atsakymų apie realią atsakomybę viešojoje erdvėje.

Ačiū organizatoriams ir diskusijos dalyviams už prasmingą, aktualų ir bendruomenę telkiantį pokalbį!
... DaugiauMažiau

1 savaitę prieš
Džiaugiamės, kad „Meistrų akademiją“ užbaigė jau ir antroji Vilniaus Paukštynas grupė! 🎉
Tai ne tik užbaigti mokymai, bet ir pradžia dideliems pokyčiams organizacijoje. Per šį laikotarpį dalyviai išmoko ne tik kaip gerinti savo kasdienius sprendimus, bet ir kaip užtikrinti nuolatinį procesų tobulinimą. Šios akademijos rezultatai – tai aiškūs pokyčiai tiek individualioje vadovų praktikoje, tiek bendrame gamybos efektyvume. Kai vadovas geba aiškiai matyti ir taikyti naujus darbo standartus, kai atsakomybė už procesus ir žmones tampa natūraliu kasdieniu įpročiu, rezultatai pasiekia aukščiausią lygį.

Ačiū Vilniaus Paukštynui ir visiems dalyviams už bendrystę!

Džiaugiamės, kad „Meistrų akademiją“ užbaigė jau ir antroji Vilniaus Paukštynas grupė! 🎉
Tai ne tik užbaigti mokymai, bet ir pradžia dideliems pokyčiams organizacijoje. Per šį laikotarpį dalyviai išmoko ne tik kaip gerinti savo kasdienius sprendimus, bet ir kaip užtikrinti nuolatinį procesų tobulinimą. Šios akademijos rezultatai – tai aiškūs pokyčiai tiek individualioje vadovų praktikoje, tiek bendrame gamybos efektyvume. Kai vadovas geba aiškiai matyti ir taikyti naujus darbo standartus, kai atsakomybė už procesus ir žmones tampa natūraliu kasdieniu įpročiu, rezultatai pasiekia aukščiausią lygį.

Ačiū Vilniaus Paukštynui ir visiems dalyviams už bendrystę!
... DaugiauMažiau

2 savaites prieš
Tęstiniai koučingo mokymai vadovams (Kaunas – 1 grupė)

Tęstiniai koučingo mokymai vadovams (Kaunas – 1 grupė)

Kam skirti mokymai?

Mokymai skirti įmonių aukščiausios arba vidurinės grandies vadovams, arba asmenims, kurie ruošiasi vadovauti įvairių dydžių įmonėms ir kolektyvams. Jei esate sėkmingas, tačiau siekiate dar daugiau, šie mokymai skirti būtent Jums!

Ko tikėtis iš šių mokymų?

Koučingas (angl. „coaching“ – trenerystė) lietuviškai vadinamas ugdančiuoju vadovavimu arba konsultuojamuoju ugdymu – tai metodas, padedantis didinti žmogaus asmeninį potencialą bei efektyvumą, siekiant užsibrėžtų tikslų. Šis metodas paremtas prielaida, jog žmogus gali pasiekti bet kokių tikslų, jei tuo tiki, to nuoširdžiai trokšta bei siekia. Nors koučingas tik populiarėja Lietuvoje, JAV bei Vakarų Europoje šis metodas seniai taikomas praktikoje. Šis metodas padeda:

  • Praplėsti žmogaus mąstymo ribas;
  • Suprasti save, savo norus ir tikslus;
  • Suprasti kitus žmones ir jų elgesį.

Todėl šiuo metodu dirbantys vadovai sugeba:

  • Rasti efektyvesnių verslo plėtros metodų;
  • Motyvuoti darbuotojus ir skatinti jų lojalumą;
  • Panaudoti darbuotojų potencialą įmonės tikslams įgyvendinti;
  • Efektyviai valdyti pokyčius, juos skatinti;
  • Mėgautis savo darbu bei gyvenimu!

Mokymų temos bei datos:

I modulis: Svarbiausios vadovo kompetencijos, vadovavimo stiliai, ugdantysis vadovavimas (koučingas).

2008 m. lapkričio 20-21 d.

  • Svarbiausios vadovo kompetencijos.
  • Ugdantysis vadovavimas (koučingas).
  • Tradiciniai vadovavimo stiliai. Naujas sprendimas seniems iššūkiams.
  • Kur ir kada galima naudoti koučingą? Koučingo privalumai ir trūkumai.
  • Esminių koučingo įgūdžių formavimas – siekiame suprasti darbuotojo mintis ir emocijas.
  • Darbuotojų psichologinė gynyba. Simptomai. Kaip ją įveikti?
  • Darbuotojų panaudoto potencialo įvertinimas.
  • Darbuotojų kompetencijos didinimas. Nuo ko pradėti?

II modulis: Vadovo, darbuotojų ir įmonės tikslų formavimas. Vidinė motyvacija augti ir siekti tikslų.

2008 m. gruodžio 10-11 d.

  • Vadovo asmeninės vizijos ir misijos formavimas.
  • Vadovo ilgalaikių tikslų formavimas – kodėl aš vadovauju šiai įmonei?
  • Vadovo gyvenimo ir darbo balansas. „Auksinio vidurio“ paieškos.
  • Įmonės ilgalaikių tikslų formavimas.
  • SMART ir GROW modeliai, padedantys formuoti ambicingus, bet realius tikslus.
  • Vidinė motyvacija siekti užsibrėžtų tikslų.

III modulis: Įmonės tikslų įgyvendinimas – galimybės ir kliūtys.

2008 m. sausio 21-22 d.

  • Transliuojame įmonės tikslus darbuotojams.
  • Padedame darbuotojams suvokti savo tikslus ir susiejame juos su įmonės tikslais.
  • Įkvepiame darbuotojus siekti daugiau.
  • Apribojimų ir galimybių analizė. Nesėkmių simptomai, priežastys bei jų pašalinimas.
  • Darbas su įsitikinimais, išankstinėmis nuostatomis, stereotipais ir psichologiniais filtrais, ribojančiais žmonių ir įmonių bei organizacijų galimybes.
  • Pagrindiniai sunkumai, kylantys vertinant bei analizuojant susiklosčiusią situaciją įmonėje, atskleidžiant nesėkmės priežastis.

IV modulis: Asmeninio ir darbuotojų kūrybinio potencialo panaudojimas, siekiant tikslo.

2008 m. vasario 18-19 d.

  • Kodėl darbuotojai nesiūlo idėjų ir kur dingo jų kūrybiškumas?
  • Idėjų generavimo procesas ir kaip jį valdyti.
  • Komandinio kūrybiškumo skatinimo metodai, sprendžiant verslo problemas („DeBono šešios mąstymo kepurės“, „Proto žemėlapis“, „Proto šturmas“ ir kiti metodai).
  • Netradiciniai problemų sprendimo metodai – intuicija.
  • Palankių individualiam ir grupiniam kūrybiškumui sąlygų sudarymas.

V modulis: Organizacinių pokyčių valdymas.

2009 m. kovo 18-19 d.

  • Pokyčių raida, greitis, apimtis.
  • Pagrindinės klaidos, vykdant pokyčius savo įmonėje.
  • Vidinis darbuotojų pasipriešinimas pokyčiams ir kaip jį įveikti.
  • Konfliktiškų asmenybių, trukdančių pokyčiams, valdymas.
  • Darbuotojų energijos ir dėmesio sutelkimas naujam tikslui.
  • Kaip išlaikyti darbuotojų pasitikėjimą ir lojalumą įmonei pokyčių laikotarpiu?

VI modulis: Efektyvus vadovavimas komandai koučingo metodu.

2009 m. balandžio 21-22 d.

  • Kuriame komandą, sugebančią savarankiškai augti ir tobulėti.
  • Kuriame komandą, orientuotą į užduočių vykdymą ir rezultato siekimą.
  • Vadovavimo komandai įgūdžių tobulinimas.
  • Grupinių procesų valdymas. Grupinė dinamika.
  • Vadovas kaip fasilitatorius (procesų „katalizatorius“).

Asmeninės konsultacijos vyksta tarp modulių su dalyviais sutartu laiku ir suderintoje vietoje.

Konsultantai

Vaidas Levickis – Tarptautinės koučingo federacijos (ICF) narys, North European Coaching Association narys, pastaraisiais metais aktyviai praktikuojantis koučingo psecialistas. Šį metodą jau nuo 2004-ųjų metų taiko tiek mokymų, tiek ir individualių konsultacijų metu. Profesionalaus koučingo specialisto kvalifikaciją įgijo Sankt Peterburgo koučingo institute.

Lina Preikšienė – organizacijų psichologė, turinti daugiau kaip septynerių metų mokymų ir konsultavimo patirtį. Koučingo metodikas naudoja individualaus ir grupinio darbo su Klientais metu. Šią metodiką įsisavino Sankt Peterburgo koučingo instituto specialių mokymų konsultantams metu.

Metodika: kaip to sieksime?

Tai tęstiniai 6 modulių (6 mėnesiai po 2 dienas per mėnesį, t.y. po 16 akademinių valandų) praktiniai užsiėmimai. Po kiekvieno modulio vyksta asmeninės konsultacijos su konsultantu, kurių metu individualiai nagrinėjami kiekvienam dalyviui aktualūs klausimai. Mokymų metu vadovai sprendžia jiems aktualius klausimus, nagrinėja savo įmones iš įvairių perspektyvų, gali peržiūrėti savo ar įmonių tikslus, prioritetus, strategiją. Nors mokymai yra struktūrizuoti, kiekvienam dalyviui suteikiama laisvė dirbti su realiais, jiems aktualiais klausimais. Dauguma dalyvių programos pabaigoje turi aiškų savo bei įmonės veiksmų planą bei ryžto jį įgyvendinti.

Investicija

Tęstinė 6 modulių programa (12 dienų mokymai ir 6 valandos individualių konsultacijų) – 6.900 Lt.
Į kainą įskaičiuoti mokymai, individualios konsultacijos, visos darbui reikalingos priemonės, dalomoji medžiaga, maitinimas (keturios kavos pertraukėlės ir dveji pietūs kiekvieno modulio metu).
Mokymai vyksta  viešbutyje „Reval Hotel Neris“****, adresu K.Donelaičio g. 27, Kaune.

Rekomenduojamos naujienos ir straipsniai

Mes žinome, kaip pagreitinti
vadovų ir jų komandų
kelią į sėkmę!
Shopping Cart
Scroll to Top