Efektyvus vadovavimas komandai

Nauda organizacijai

Ar žinote, ką turite padaryti, kad Jūsų darbo grupė virstų komanda? Sakysite, koks skirtumas, ar darbuotojai dirbs grupėse ar komandose? O skirtumas yra ir gana ženklus.

  • Po šių mokymų didėja ne tik pačių vadovų bei komandų lyderių, bet ir visų jos narių darbo našumas, todėl pasiekiama geresnių rezultatų per trumpesnį laiką;
  • Tinkamas komandos narių parinkimas bei suderinimas suteikia galimybę užduotis atlikti su optimaliais resursais, sukuriant maksimalią pridėtinę vertę organizacijai;
  • Darbas komandoje vyksta sklandžiai, išvengiant nesusipratimų dėl skirtingų asmenybės tipų.

Atsiliepimai

Vadybinis darbas su darbuotojais, naujokų integravimas, savo klaidų suvokimas – viskas labai svarbu ir aktualu vadovo darbe.

Vilija Rožaitienė
UAB „Mantinga“

Be galo įdomu ir naudinga.

Giedrius Ligeikis
UAB „Viking Industrier“

Labai nustebino lektoriaus (Romanas Gaidukas) darbas, visi buvo įtraukti nuo pat pradžių, lektorius išlaikė dėmesį iki pat pabaigos. Puikiai susitvarkė ir su auditorija.

Martynas Šlažas
AB „Vakarų laivų gamykla“

Palaipsniui priveda prie esmės taip, kad iš tikrųjų tampa aišku.

Giedrė Jasutienė
UAB „Baltic Food Partners“

Turite klausimų?
Reikia patarimo?

I’m really thankful to Grand Partners and Raman Gaiduk personally for comprehensive and fascinating program. They managed not only to fit extensive set of topics into just six training days but also to pick most relevant ones for Epam context. All considered areas are extremely important today for our Company to growth and success. There was enough practice to imprint theoretical knowledge and very strong team building components. I also appreciate ease of learning process and funny but relevant examples from Raman’s experience.

Maxim Malets
„EPAM Systems“