Vadovavimo efektyvumo didinimas pasitelkiant emocinį intelektą

Nauda organizacijai

Jau seniai sklando „gandai“, jog rezultatams darbe svarbiausia ne tiesiog intelektas, o emocinis intelektas (EI). Ir iš tiesų, daugelis įmonių labiau domisi potencialaus darbuotojo gebėjimu mokytis, įsilieti į komandą, kokybiškai prisidėti prie geros atmosferos kolektyve kūrimo. Kaip to išmokti?

  • EI padeda vadovams tinkamai parinkti darbuotojus darbui įmonėje ar konkrečioje komandoje, užtikrinant optimalius rezultatus ir savijautą;
  • Vadovai geba atpažinti asmenybės tipus ir rasti tinkamą priėjimą prie kiekvieno jų;
  • EI praverčia dirbant su žmonėmis, priimant sprendimus, derybose, sudėtingose situacijose.

Atsiliepimai

Džiaugiuosi tokiais mokymais, galima drąsiai reikšti savo nuomonę, buvo atsakyta ir paaiškinta, kaip elgtis skirtingose situacijose.

Inga Žlibinaitė
UAB „Palink“

Turite klausimų?
Reikia patarimo?

I’m really thankful to Grand Partners and Raman Gaiduk personally for comprehensive and fascinating program. They managed not only to fit extensive set of topics into just six training days but also to pick most relevant ones for Epam context. All considered areas are extremely important today for our Company to growth and success. There was enough practice to imprint theoretical knowledge and very strong team building components. I also appreciate ease of learning process and funny but relevant examples from Raman’s experience.

Maxim Malets
„EPAM Systems“