Webinarai

Pasitelkus e. įrankius, auditorinius mokymus gali pakeisti webinarai, tokiu būdu Jūsų darbuotojų ugdymas vyktų Jiems įprastoje darbo vietoje, namuose. Pasirinkite Jums aktualią vebinaro sritį:

Dinamiškame, sparčiai į priekį žengiančiame pasaulyje neišvengiamai keičiasi bei plečiasi ir mokymosi, komandos ugdymo galimybės. Suprantama, kad tokie pamatiniai dalykai, kaip žmogiškasis ryšys, „gyva“ komanda, gyvai perduodamos žinios vargu, ar kada nors galės būti visiškai pakeisti, tačiau šiandieninės aktualijos ir technologijos inspiruoja rasti alternatyvių, laikinų ar išradingų sprendimų, kad nė viena diena nenueitų veltui. Žengdami koja kojon su šių dienų aktualijomis, savo Klientams siūlome ne tik auditorinius mokymus, bet ir vebinarus ar šių dviejų formatų derinius.
Susipažinkime su mūsų organizuojamais vebinarais.

Formatas:

 • Darbas ir ugdymo procesas vyksta nedidelėse, iki 18 žmonių, grupėse. Tai reiškia, kad ugdymo partneris ir dalyviai vieni kitiems galės skirti pakankamai laiko, kokybiškai diskutuoti, gilintis į pasirinktą temą ir ieškoti atsakymų į klausimus.
 • Nuotoliniai kursai patogūs tuo, kad Jūsų komandos nariai juose dalyvauja kiekvienam priimtiniausioje vietoje: atskiruose kabinetuose, saugiu atstumu darbovietės salėje, iš namų – nebūtina visai grupei organizuotis ir vykti į vieną sutartą vietą.
 • Vebinarai patrauklūs tuo, kad kiekvienas juose dalyvauja, naudodamas jam asmeniškai patogiausią įrenginį – kompiuterį, planšetę ar telefoną.

Nauda:

 • Vebinarai (webinarai) – daugeliui jau įprastas, o kai kam dar naujas ugdymo, mokymosi, informacijos mainų formatas. Tiek vienu, tiek kitu atveju, tai neabejotinai puiki proga įtvirtinti, praturtinti technologinių žinių bagažą, palavinti nuotolinio darbo įgūdžius, kurie tikrai vis labiau pravers ateityje.
 • Vebinarai (webinarai) vyksta nuotoliniu, t.y. maksimaliai saugiu būdu, esant bet kokiai epidemijai ar jos rizikai.
 • Vebinaras – tai puiki priemonė sustiprinti nutolusios komandos susitelkimą, aiškiai ir iš karto pamatyti pradinius taškus, kuriuose komandai reikėtų pasitobulinti, kad darbai vyktų dar sklandžiau.
 • Nuotolinių kursų formatu itin operatyviai ne tik iš konsultantų, bet ir iš kolegų gausite koncentruotas ir turiningas naujausias įžvalgas, patirtis ir praktinius patarimus, kaip dirbti ir gyventi naujomis sąlygomis, adaptuotis prie besikeičiančių situacijų ir pamatyti tame naujų galimybių.
 • Mokymasis drauge padės išvengti užsisklendimo, pasinėrimo į atskirtį. Nuotoliniai kursai – galimybė greičiau ir efektyviau susivokti naujoje situacijoje, įveikti netikėtai atsiradusius ar laikui bėgant iškylančius nesklandumus, jausti realų pasaulio pulsą ir tarpusavio palaikymą.
 • Vebinaras – mokymosi formatas, kai dar labiau susitelkiama į turinį ir mokymosi procesą, nes nereikia laiko adaptuotis, „pratintis“ prie naujos, neįprastos vietos, aplinkos, nematytų ar seniai matytų kolegų.
 • Vebinaras – interaktyvus mokymosi būdas, nes čia pat, telefone ar kompiuteryje, galima pasižymėti, išsisaugoti ar susirasti papildomos informacijos apie sudominusį klausimą, paminėtą šaltinį ar pan.
 • Priešingai nei auditoriniuose mokymuose, vebinare žmonės gali dalyvauti, net ir turėdami nežymių sveikatos sutrikimų (sloga, alergija, skaudanti koja, judėjimo apribojimai ar pan.)
 • Nuotoliniai kursai yra sprendimas žmonėms, dėl vienokių ar kitokių kitų aplinkybių negalintiems išvykti iš namų (pvz., jei namuose yra mažamečių vaikų, sergantis šeimos narys, jei staiga sugedo automobilis ar pan.), be to, sutaupoma ir laiko.

Taip pat:

 • Nuotolinių ir auditorinių mokymų kombinacija gali būti puikiai pritaikytas sprendimas, patenkinantis skirtingų asmenybių tipų darbuotojų mokymosi poreikius.
 • Vebinaras gali būti priemonė, „prakalbinanti“ uždaresnio temperamento dalyvius – tie, kuriems sunku savo nuomonę išsakyti viešai visai auditorijai, dažnai noriau ja pasidalina, vebinaro metu užrašydami savo mintis pokalbio laukelyje.
 • Jei mokymų dalyviai turi žingeidžių ir supratingų namiškių, galima pakviesti tyliai pasiklausyti ir juos.

Platus nuotolinių kursų spektras – nauja, įdomi, naudinga, visapusiškai komfortiška bei prasminga, vienijanti Jūsų komandos patirtis.

Nepavyksta prisijungti prie vebinaro? Ieškokite atsakymo dažniausiai užduodami klausimai.